Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 12 marca 2023

,,Assassin’s Creed: Spisek Maga" Kate Heartfield

,,Assassin’s Creed: Spisek Maga" Kate Heartfield to idealna propozycja dla miłośników cyklu.


Połączenie historii z fantastyką zawsze jest genialnym rozwiązaniem z tego względu, że dodatkowo można poszerzyć swoją wiedzę związaną z faktami. Z tego też względu uważam, że ,,Assassin’s Creed: Spisek Maga" Kate Heartfield jest jednym z tych wydań, które genialnie sprawdza się w związku z poznaniem takiego gatunkowego połączenia. Atutem jest to, iż jest to całkiem nowa historia, dzięki której można zagłębić się we wciągającą publikację. 

Fabuła toczy się w czasach epoki wiktoriańskiej. Pewna akrobatka uratowala matematyczkę przed porywaczami, co jeszcze bardziej zaogniło konflikt między asasynami a templariuszami. Zadaniem Pierrette na prośbę Ady było odnalezienie straszliwej broni. Czy możliwe było to, by bohaterce udało się to wykonać? Na ilu sprzymierzeńców mogła liczyć?

,,Assassin’s Creed: Spisek Maga" Kate Heartfield jest interesującym połączeniem gatunków, które przypadnie do gustu nie tylko miłośnikom tego cyklu. Czyta się bardzo szybko i z zainteresowaniem, co jest naprawdę ważne w przypadku każdego wydania. Ze swojej strony mogę polecić możliwość zapoznania się z tą lekturą.

8 komentarzy:

 1. Recenzja ciekawa, ale książka raczej nie dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie czytałam nigdy. Może być ciekawie

  OdpowiedzUsuń
 3. Sama jeszcze nie grałam w Assassin's Creed, a tym bardziej nie czytałam niczego z tego uniwersum, ale jako że kocham skradanki, to pewnie na jedno i drugie przyjdzie pora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie czytam takich książek, bo historia i fantastyka to dwa różne światy, nie łączące się ze sobą.

  OdpowiedzUsuń
 5. Niestety jeżeli chodzi o Assassin’s Creed to zdecydowanie bardziej doceniam gry, chociaż teraz z ciekawością czekam na wydanie mangowe.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie grałam w AC, ale uwielbiam patrzeć jak narzeczony gra. Chyba wiem, co mogę mu kupić na prezent :D Chociaż nie czyta, to chce mieć kolekcję książek związaną z grami :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Przyznam, ze bardzo ciekawe połaczenie historii z fantastyką. To zupełnie dwa różne światy

  OdpowiedzUsuń
 8. Podoba mi się takie połączenie.

  OdpowiedzUsuń