Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 12 marca 2023

,,Assassin’s Creed: Spisek Maga" Kate Heartfield

,,Assassin’s Creed: Spisek Maga" Kate Heartfield to idealna propozycja dla miłośników cyklu.


Połączenie historii z fantastyką zawsze jest genialnym rozwiązaniem z tego względu, że dodatkowo można poszerzyć swoją wiedzę związaną z faktami. Z tego też względu uważam, że ,,Assassin’s Creed: Spisek Maga" Kate Heartfield jest jednym z tych wydań, które genialnie sprawdza się w związku z poznaniem takiego gatunkowego połączenia. Atutem jest to, iż jest to całkiem nowa historia, dzięki której można zagłębić się we wciągającą publikację. 

Fabuła toczy się w czasach epoki wiktoriańskiej. Pewna akrobatka uratowala matematyczkę przed porywaczami, co jeszcze bardziej zaogniło konflikt między asasynami a templariuszami. Zadaniem Pierrette na prośbę Ady było odnalezienie straszliwej broni. Czy możliwe było to, by bohaterce udało się to wykonać? Na ilu sprzymierzeńców mogła liczyć?

,,Assassin’s Creed: Spisek Maga" Kate Heartfield jest interesującym połączeniem gatunków, które przypadnie do gustu nie tylko miłośnikom tego cyklu. Czyta się bardzo szybko i z zainteresowaniem, co jest naprawdę ważne w przypadku każdego wydania. Ze swojej strony mogę polecić możliwość zapoznania się z tą lekturą.

9 komentarzy:

 1. Recenzja ciekawa, ale książka raczej nie dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie czytałam nigdy. Może być ciekawie

  OdpowiedzUsuń
 3. Sama jeszcze nie grałam w Assassin's Creed, a tym bardziej nie czytałam niczego z tego uniwersum, ale jako że kocham skradanki, to pewnie na jedno i drugie przyjdzie pora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie czytam takich książek, bo historia i fantastyka to dwa różne światy, nie łączące się ze sobą.

  OdpowiedzUsuń
 5. Niestety jeżeli chodzi o Assassin’s Creed to zdecydowanie bardziej doceniam gry, chociaż teraz z ciekawością czekam na wydanie mangowe.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie grałam w AC, ale uwielbiam patrzeć jak narzeczony gra. Chyba wiem, co mogę mu kupić na prezent :D Chociaż nie czyta, to chce mieć kolekcję książek związaną z grami :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Przyznam, ze bardzo ciekawe połaczenie historii z fantastyką. To zupełnie dwa różne światy

  OdpowiedzUsuń
 8. Podoba mi się takie połączenie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Książka znakomita również mam ją i przeczytałam bardzo szybko tak mnie wciągnęła. Teraz własnie ją wystawiłam na sprzedaż. Jest naprawdę sporo takich portali gdzie mogę sprzedawać książki czy też inne rzeczy. Wolę sprzedać niż trzymać żeby się kurzyło. Takie ogłoszenia są przeważnie darmowe także nie warto się nawet zastanawiać

  OdpowiedzUsuń