Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 11 marca 2023

,,Kolor róż. Saga dworska" Krystyna Mirek

 ,,Kolor róż. Saga dworska" Krystyny Mirek to idealny drugi tom serii. 

Nie da się ukryć, że Krystyna Mirek cieszy się ogromną popularnością wśród licznych rzesz czytelniczek. Sama także mam na półkach wszystkie książki jej autorstwa i bardzo lubię spędzać z nimi przyjemnie czas. ,,Kolor róż. Saga dworska" Krystyny Mirek jest drugim tomem tej serii, który okazał się dla mnie nadzwyczaj udanym czytelniczym spotkaniem. Jest to druga część serii, więc przed jej poznaniem idealnie jest mieć na względzie możliwość wcześniejszego przeczytania pierwszego tomu.

Julianna przez cały czas była namawiana przez ojca do tego, by wyszła za mąż za wybranego dla niej przez niego kandydata. Według ówczesnych standardów w jej przypadku był to już ostatni moment, kiedy to możliwe było podjęcie takiej decyzji i zorganizowanie ślubu. Dodatkowo ludzie coraz bardziej zaczynali zwracać uwagę na to, że czas spędza z parobkiem, w którym zaczęli widywać ją w różnych sytuacjach i dorabiali sobie do tego własną teorię.

Muszę przyznać, że uwielbiam książki Krystyny Mirek. Są one ciepłe, przytulne, otulające jak koc. Nie inaczej jest w przypadku ,,Koloru róż". Bohaterowie tak różni, a jednocześnie tak do siebie podobni - marzący o szczęściu, rodzinie, spełnieniu marzeń, tych wypowiadanych i tych skrywanych naprawdę głęboko. Nie sposób oderwać się od tej lektury, co chwilę wychodzą na jaw nowe fakty. Nie możecie przejść obok niej obojętnie. Ja nie potrafiłam.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Zwierciadło.

8 komentarzy:

 1. Nie czytałam jeszcze tej książki, ale na pewno to zrobię, bo jestem wielbicielką twórczości autorki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Znam dwie książki tej autorki i śmiało mogę napisać, że ma lekkie i przyjemne pióro. Tej książki jeszcze nie znam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Miałam przyjemność przeczytać jedną książkę tej autorki i bardzo mi się ona podobała. Myślę, że i na tą się skuszę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mimo iż Twoją recenzja kusi do przeczytania to raczej nie mam ochoty na ten gatunek
  Także nic na siłę
  Dyedblonde.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajna recenzja! Nie znałam do tej pory książek tej autorki, ale ta mnie zachęciła. Z chęcią zapoznam się z innymi propozycjami :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Szczerze mówiąc nie czytałam jeszcze żadnej książki Mirek. Boję się, że to trochę przereklamowana autorka (tak nabrałam się na m.in. Bondę).

  OdpowiedzUsuń
 7. Kiedyś bardzo często czytałam jej książki, chcę do tego wrócić. Oba tomu niedługo będę czytać.

  OdpowiedzUsuń
 8. To jest naprawdę świetny cykl.

  OdpowiedzUsuń