Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 18 marca 2023

,,Autostradą w ciemność" Sebastian Artymiuk

 ,,Autostradą w ciemność" Sebastiana Artymiuka to zbiór opowiadań. 

Zbiory opowiadań są interesujące pod tym względem, że dzięki nim w jeszcze większym stopniu można poznać pióro danego twórcy. Dodatkowo jeśli uda mu się zgrabnie napisać krótką historię, można mieć pewność związaną z tym, że w przypadku dłuższej również okaże się pomyślna. ,,Autostradą w ciemność" Sebastiana Artymiuka to jedno z tych wydań, na które można skusić się w jeden z wolnych wieczorów. Z powodzeniem można także zapoznawać się z nimi pojedynczo w wolnych chwilach. 

,,Autostradą w ciemność" Sebastiana Artymiuka składa się z kilku opowiadań, które sa mniej więcej równej długości. Wyjątek stanowi jedno z nich, które jest nadzwyczaj obszerne. Ich tematyka skupia się na warstwie kryminalnej i wydaniach z dreszczykiem. Z tego względu ta lektura idealnie przypadnie do gustu osobom, które będą miały chęć na tego typu lekturę.

Możliwość zapoznania się ze zbiorem opowiadań to idealna okazja do tego, by szybko zapoznawać się z poszczególnymi historiami. ,,Autostradą w ciemność" Sebastiana Artymiuka jest lekko napisana, dzięki czemu z całym zbiorem można się zapoznać nadzwyczaj sprawnie. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Novae Res.

4 komentarze:

 1. Opowiadania to taka skondensowana forma, na pewno szybciej się czyta niż powieść

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdarza mi się sięgać po opowiadania, ale zdecydowanie, wolę dłuższą formę wypowiedzi.

  OdpowiedzUsuń
 3. Brzmi interesująco, choć przyznam, że antologie wolę czytać różnych autorów.

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubie zbiory opowiadań, bo wtedy mam kilka historii w jednym i mogę dozować sobie wrazenia :)

  OdpowiedzUsuń