Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 18 marca 2023

,,Nauka gry na perkusji" Jacek Wiatr

 ,,Nauka gry na perkusji", którą napisał Jacek Wiatr, jest niebanalnym wydaniem.

,,Nauka gry na perkusji", którą napisał Jacek Wiatr, jest niebanalnym wydaniem, na które warto zwrócić uwagę w wolnym czasie. Wynika to przede wszystkim nie tylko z kreacji głównego bohatera, ale także poprowadzenia niesztampowej pozycji w taki sposób, by okazał się on niezbędny w związku z możliwością dotarcia do nietuzinkowej publikacji. Osoby lubujące się w takich lekturach na pewno odnajdą się w pozycji ,,Nauka gry na perkusji", którą napisał Jacek.

Głównym bohaterem tego wydania został salowy, któremu niekoniecznie podobał się wykonywany przez niego zawód. Postanowił on więc zmienić swoje życie, a pomocą w tym zakresie miało być napisanie przez niego pewnego scenariusza. Czy dzięki niemu życie bohatera miało zmienić i czy dodatkowo podjęta przez niego decyzja miała mieć też wpływ na inne osoby?

,,Nauka gry na perkusji", którą napisał Jacek Wiatr, wydana jest w miękkiej oprawie w mniejszym formacie, za to ma duże litery. To wpływa na to, że sprawnie można zapoznać się z tym wydaniem. Szczególnie przypadnie ono do gustu tym osobom, które lubią sięgać po niebanalne publikacje. Cieszę się, że miałam okazję zapoznać się z tą lekturą i Was również do tego zachęcam.

www.jacekwiatr.pl 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Autorowi.

9 komentarzy:

 1. Trochę tajemnicza ta recenzja :) Ale myślę, że to ciekawe obserwować dążenie do celu człowieka, który chce zmienić swoje życie. Czytając pewnie się można samemu zmotywować.

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzeba przyznać, że w tej recenzji nie zdradzasz zbyt wielu szczegółów ;) - ale przez to książka wydaje się jeszcze bardziej intrygująca.

  OdpowiedzUsuń
 3. W sumie nie wiem. Chociaż mogłabym dać szansę tej książce

  OdpowiedzUsuń
 4. Recenzja bardzo powierzchowna i taka enigmatyczna, że nie wiem co napisać w komentarzu...Może warto trochę bardziej przybliżać treści.

  OdpowiedzUsuń
 5. W pierwszej chwili myślałam, że to podręcznik nauki gry!

  OdpowiedzUsuń
 6. Już sama okładka jest niebanalna. Intryguje mnie to!

  OdpowiedzUsuń
 7. To naprawdę ciekawa propozycja.

  OdpowiedzUsuń
 8. niebanalna propozycja na wieczór, ciekawe przemyślę sobie zakup:)
  pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo ciekawa propozycja, z chęcią się na nią skuszę będzie idealna na nocne czytanie.

  OdpowiedzUsuń