Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 25 marca 2023

,,Będzie lepiej" Mika Urbaniak, Magdalena Adaszewska

 ,,Będzie lepiej" Miki Urbaniak i Magdaleny Adaszewskiej to bardzo ciekawa propozycja. 

Wywiady są interesującymi wydaniami z tego względu, że za każdym razem można lepiej poznać nie tylko osobę odpowiadającą, ale także pytającą. To przede wszystkim od tej drugiej zależne jest to, w jakim kierunku Będzie zmierzała daną rozmowa.  ,,Będzie lepiej" Miki Urbaniak i Magdaleny Adaszewskiej jest jednym z tych wywiadów, które okazują się naprawdę interesujące dla pełnoletnich czytelników.

Mika Urbaniak w tym wydaniu wraca wspomnieniami również do dawnych lat. Kobieta obecnie jawnie mówi o tym, że była uzależniona od używek, jednak obecnie jest to już dla niej przeszłością. W rozmowie z Magdaleną Adaszewska kolejne strony poświęca także swojemu kontaktowi ze znanymi rodzicami oraz jej wystąpieniach w świecie kultury.

Bez wątpienia ,,Będzie lepiej" właśnie dzięki napisaniu jej w formie wywiadu czyta się naprawdę sprawnie. Dokładnie umówione zostały niektóre zagadnienia, a pytania zadawane są w sposób trafny. Niewątpliwie można skusić się więc na tę lekturę, gdyż czas spędzony z ,,Będzie lepiej" na pewno nie będzie straconym. Być może dzięki zapoznaniu się z tą pozycją odbiorca postanowi zainteresować się bliżej właśnie osobą Miki Urbaniak. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Znak.

7 komentarzy:

 1. bardzo rzadko sięgam po wywiady musiałoby mnie coś na prawdę mocno zainteresować
  dobrego dnia

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeszcze zastanawiam się nad lekturą tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja uwielbiam czytać wywiady :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zupełnie nie sięgam po wywiady, jakoś mnie do siebie nie ciągną. Znam jednak osobę, która lubi Mikę więc może się skusić na tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie lubię czytać wywiadów, robiłam podejście, ale to niestety nie moje klimaty.
  Moja siostra za to bardzo lubi, więc polecę jej tę propozycję :)

  OdpowiedzUsuń
 6. To naprawdę ważna lektura.

  OdpowiedzUsuń
 7. Słyszałam o tej książce i jestem pozytywnie zaskoczona tematyką, jaka się w niej znajduje

  OdpowiedzUsuń