Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 24 marca 2023

,,To nie może się udać" Abby Jimenez

 ,,To nie może się udać" Abby Jimenez to interesująca propozycja.


Historie obyczajowo-romantyczne mimo bardzo podobnego wątku przewodniego potrafią rozczulać tak samo. Alexis jest dziedziczką rodzinnej fortuny. By jednak ją otrzymać, musi spełnić oczekiwania krewnych. Tymczasem na jej drodze pojawia się młodszy od niej stolarz, Daniel. Pokazuje kobiecie, co tak naprawdę jest w życiu ważne. Tylko czy to wystarczy?

Muszę przyznać, że ,,To nie może się udać" to bardzo intrygująca i wciągająca od pierwszych stron lektura. Wydaje się kolejną historią miłosną, a jednak nie do końca tak jest. Polecam wszystkim, którzy szukają mocniejszych drgnień serca. Ja sama s przyjemnością skusiłam się na lekturę tego wydania, które wywarło na mnie duże wrażenie. Nie żałuję, że postanowiłam się na nią skusić.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Muza.

5 komentarzy:

 1. Widziałam, że ta książka jest już dostępna na Legimi, więc chętnie ją przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajna lektura , żeby zabrać na wakacje

  OdpowiedzUsuń
 3. Na razie nie potrzebuję tego typu historii, ale czasem właśnie ciepłych barw i intensywnych bić serca szukam w literaturze. Izabela Bookendorfina

  OdpowiedzUsuń
 4. Mocniejsze drgnienia serca? Brzmi ciekawie i zachęcająco.

  OdpowiedzUsuń
 5. Postaram się mieć ją na uwadze.

  OdpowiedzUsuń