Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 25 marca 2023

,,Ćma" Piotr Górski

,,Ćma" Piotra Górskiego to już szósty tom tej znakomitej serii.

Jak już kilkukrotnie wspominałam, bardzo cieszyłam się, że miałam pod ręką od razu 5 wydanych tomów serii. Dzięki temu od razu po zakończeniu poprzedniego mogłam sięgać po kolejny. Sławek Kruk to taki policjant, który nie zawsze działa zgodnie z prawem, jednak wykazuje się logicznym myśleniem, szybko chwyta fakty i robi z nich użytek. W piątej części także nie było inaczej, co mogło spowodować u niego problemy. Na szóstą trzeba było nieco poczekać, jednak już mogłam czytać cykl dalej.

Zaginięcie nastolatka zawsze jest straszną tragedią. Tym razem na kartach książki spotkało to ucznia liceum. Niepokojące było to, że ojciec zaginionego znał pewne szczegóły, które powinny być dla niego tajemnicą. W tę sprawę przypadkowo zaangażował się Sławek Kruk. Czy udało mu się dojść do prawdy?

,,Ćma" to szósty tom serii, w którym po raz kolejny pozornie niepowiązane ze sobą sprawy idealnie łączą się w zgrabną całość. Piotrowi Górskiemu na pewno nie można odmówić lekkiego pióra, gdyż świetnie było zaczytać się w tak przystępnych lekturach.  Warto skusić się na cały cykl, bo choć każda sprawa jest w innym tomie to życie bohaterów i wątki poboczne toczą się dalej swoim rytmem. Byłam bardzo ciekawa tej pozycji. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Harper Collins. 

5 komentarzy:

 1. Nie znam tej serii, ale Twoja recenzja bardzo mnie zaciekawiła i skłoniła by bliżej przyjrzeć się książkom tego autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Musiałabym dużo nadrabiać, więc odpuszczę sobie tą książkę. Męczą mnie długie serie

  OdpowiedzUsuń
 3. Seria dość ciekawa i z pewnością zainteresuje wiele osób

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie, jak juz widze czesc 6 to odechciewa mi się czytac, nie lubie takich ciągnących się serii.

  OdpowiedzUsuń
 5. brzmi tajemniczo, ostatnio ciągnie mnie w sumie do kryminałów, ale ta pozycja zapewne również jest wciągająca

  OdpowiedzUsuń