Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 26 marca 2023

,,Królewska guwernantka" Wendy Holden

 ,,Królewska guwernantka" Wendy Holden jest jednym z interesujących wydań.Czytanie wydań o rodzinie królewskiej okazuje się interesującym sposobem na spędzenie wolnego czasu i praktycznie pozostaje niezmienne już od lat. Z tego też względu, gdy zauważyłam w zapowiedziach to wydanie, wiedziałam, że koniecznie będę chciała się z nim zapoznać. ,,Królewska guwernantka" Wendy Holden jest fabularyzowaną propozycją czytelniczą i z tego też względu jeszcze w większym stopniu i sprawniej można zapoznać się z literaturą zagranicznej twórczyni.

Życie rodziny królewskiej jest naprawdę interesujące dla osób z zewnątrz, które nie mają pojęcia o tym, jak ma fakcie ono wygląda. Właśnie dzięki tego typu wydaniu o królewskiej guwernantce można próbować dowiedzieć się tego, w jaki sposób starała się ona zmienić sposób widzenia dwóch księżniczek oraz czy w ogóle było to wykonalnym zadaniem. To także historia tego jak rodzina królewska odnosiła się do niższych warstw społecznych. 

,,Królewska guwernantka" Wendy Holden dzięki napisaniu jej w formie fabularyzowanej powieści staje się jeszcze przystępniejsza dla czytelnika, który postanowił zostać jej odbiorcą. Nie żałuję czasu poświęconego na ten tytuł, gdyż okazał się on ciekawy pod względem poruszanej treści. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Harper Collins. 

7 komentarzy:

 1. Chętnie przeczytam tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 2. nigdy nie interesowało mnie życie królewskiej także ta ksiązka jest raczej nie dla mnie
  miłego dnia

  OdpowiedzUsuń
 3. Pierwszy raz ją widzę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Znam osoby, które lubią tematykę, która poruszana jest w tej książce, więc podeślę im link do wpisu.

  OdpowiedzUsuń
 5. O fajnie! Taka tematyka mnie bardzo interesuje i chętnie się zapoznam z tą książką :)
  Dzięki za polecenie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję za polecenie tego tytułu.

  OdpowiedzUsuń
 7. Lubię sięgać po takie książki, szczególnie jeśli pokazują ciekawe kobiece postacie.

  OdpowiedzUsuń