Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 4 marca 2023

,,Głos kobiecej duszy" Maxine Mci-Fung Chung

 ,,Głos kobiecej duszy" Maxine Mci-Fung Chung podzielona została na kilka większych części.,,Głos kobiecej duszy" Maxine Mci-Fung Chung to niebanalna propozycja wydawnicza, którą warto mieć na uwadze w wolnym czasie. W związku z jej kobiecą tematyką jest ona dostosowana do osób w odpowiednim wieku, które mają świadomość tego, że z zainteresowaniem zwrócą uwagę na możliwość zapoznania się z ,,Głosem kobiecej duszy" Maxine Mci-Fung Chung. Nie jest to lektura, którą przeczyta się jednym ciągiem, jednak takie również nie jest jej przeznaczenie.

Maxine Mci-Fung Chung, która jest brytyjską psychoterapeutką, która w swoim wydaniu przedstawia historie kilku kobiet. Siedem rozmówczyń poświeciło wiele godzin na rozmowy z psychoterapeutką, która od 15 lat specjalizuje się w swoim zawodzie. Na podstawie rozmów powstała ta niebanalna, ale jednocześnie jakże ważna publikacja, którą warto mieć na uwadze w momencie, gdy będzie można dostatecznie skupić się na jej treści.

Bohaterką jest na przykład kobieta, która całą agresję obracała na siebie w związku z tym, by czegoś nie zniszczyć. Nie brakuje także historii rozmówczyni, której dłuższy czas zajęło zrozumienie tego, że rodzina może być kompletna także wtedy, gdy nie ma w niej męskiego partnera. ,,Głos kobiecej duszy" Maxine Mci-Fung Chung to wartościowa lektura napisana w formie rozmów z poszczególnymi kobietami.

5 komentarzy:

 1. Lubię takie książki, gdzie do głosu dopuszcza się kilka postaci

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę, że jest to bardzo ważna lektura.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dość niedawno miałam taki czas, że wręcz "połykam" książki o takiej tematyce. Szkoda, że wtedy na nią nie wpadłam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Faktycznie brzmi dosyć niebanalnie, ale jeszcze nie wiem czy przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawie czyta się takie zestawienie historii kilku osób

  OdpowiedzUsuń