Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 4 marca 2023

,,W blasku zorzy. Pałac ze szkła" Anna Szafrańska

 Anna Szafrańska to znana na polskim rynku autorka książek dla młodzieży i dorosłych. Poznajcie drugi tom nowej serii ,,W blasku zorzy".


Uwielbiam twórczość Anny Szafrańskiej, więc nie mogłam przejść obojętnie obok jej najnowszej powieści, skierowanej dla młodzieży, ale i dorosłego czytelnika. W pierwszym tomie Gwendolyn O'Sullivan na początku swojej pisarskiej kariery zaufała niewłaściwym ludziom i do jej pseudonimu przylgnęła łatwa romansowej panny. Laura Lewis, bestsellerowa autorka powieści dla młodzieży i dorosłych zdobywa serca czytelników na całym świecie. Na podstawie jej książek powstają seriale, ona sama wyrusza w trasę autorską. A jaka jest prawdziwa Gwen? Po zawodzie miłosnym boi się komukolwiek zaufać. Zapracowana, pod naciskiem szefa wyrusza w rodzinne strony. Nieoczekiwanie postanawia sobie zrobić urlop w Norwegii.

Anna Szafrańska w pierwszej części zabrała nas w podróż do Irlandii, Nowego Jorku oraz mroźnej Norwegii, gdzie Gwendolyn marzy, by zobaczyć zorzę polarną. Choć między nią i Chrisem pojawiają się zmienne uczucia, do końca finał sprawy nie jest przesądzony. W tym tomie z kolei Alexander został wysłany na wygnanie do innej posiadłości. To właśnie tam spotkał Ive, pokojówkę, której postanowił uprzykrzyć życie. Czy jednak tak się stało?

Książki Anny Szafrańskiej są zawsze przeze mnie chętnie wybierane. Jest to związane z tym, że autorka ma bardzo lekkie pióro, co daje się zauważyć już od samego początku. Z tym wydaniem mimo jego obszerności także udało mi się zapoznać całkiem sprawnie.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Novae Res.

4 komentarze:

 1. O autorce słyszałam ale tej książki jeszcze nie czytałam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię takie literackie podróże, poznawanie losów bohaterów oprawione w ciekawe miejsca, wiele turystycznych wspomnień się uaktywnia. Izabela Bookendorfina

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam powieści osadzone w pięknych rejonach tego świata, które sama miałam okazję obejrzeć - wtedy wszystko staje się takie prawdziwe i bliskie

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie miałam okazji czytać nic tej autorki, ale zachęcasz!

  OdpowiedzUsuń