Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 3 marca 2023

,,Gra pozorów" Katarzyna Gacek

 ,,Gra pozorów" Katarzyny Gacek to lekki kryminał z wciągającą fabułą. 


Lubię zmienność gatunków, a dodatkowo bardzo podoba mi się możliwość poznawania twórczość nowych autorów. To doskonała okazja ku temu, by móc poznać nowe propozycje, które są naprawdę zachwycające pod względem poruszanej treści. Lekkie lektury także są niezbędne w czytelniczym planie dnia. Nie sposób przez cały czas zapoznawać się wyłącznie z tymi, które są trudne tematycznie.  ,,Gra pozorów" Katarzyny Gacek to lekka historia. 

Możliwość zapoznania się z ciekawą książką zawsze jest idealnym sposobem na spędzenie wolnego czasu. W tym przypadku doszło do zniknięcia jednej autorki, która ogłosiła premierę swojej nowej książki. W sprawę oprócz policji zaangażowały się również panie detektyw. Komu i czy w ogóle udało się dojść do prawdy? Z czym związane było zniknięcie autorki?

,,Gra pozorów" Katarzyny Gacek stanowi drugi tom serii serii z gatunku lekkiego kryminału, który warto mieć na uwadze w momencie, gdy chce się przyjemnie spędzić czas z wciągającym, ale jednocześnie nieprzerażającym wydaniem. Kluczowe jest to, że mimo obszerności tego wydania można się z nim zapoznać w stosunkowo krótkim czasie. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Znak.


3 komentarze:

 1. Miło spędziłam z nią czas. Czekam na kolejny tom.

  OdpowiedzUsuń
 2. Raczej nie czytuję takich książek :) Nie moje klimaty :)

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię książki, które szybko się czyta, to właśnie takie tytuły pomagają się odprężyć.

  OdpowiedzUsuń