Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 3 marca 2023

,,Zapomniana. Tom I" Emilia Emma Filarowska

 ,,Zapomniana. Tom I" Emilii Emmy Filarowskiej to naprawdę zajmująca lektura.,,Zapomniana. Tom I" Emilii Emmy Filarowskiej jest bardzo interesującym początkiem serii. Z tego też względu dobrze mieć je na uwadze w momencie, gdy będzie miało się dostatecznie dużo czasu na to, by móc zapoznać się z obiema częściami w krótkim czasie. Są one napisane bardzo przystępnym językiem i na pewno nie zabraknie na polskim rynku chętnych odbiorczyń, które będą mieli na uwadze właśnie ten cykl polskiej pisarki. 

Emma, młoda kobieta, która chciała się zabawić w klubie, nie przypuszczała tego, że wyjście na imprezę spowoduje w jej przypadku utratę pamięci. Problem polegał na tym, że było to jednocześnie związane ze stratą własnej tożsamości, a także koniecznością wkręcenia się w mafijny świat. Zadaniem Emmy było wyjście za mąż za jednego z mafiozów, jednak czy miała wybór, by tego nie robić i dlaczego miało to być takie ważne?

Możliwość zapoznania się z mafijną historią zawsze dostarcza dużo emocji, jeśli można mieć pewność związaną z tym, że będzie się sporo działo. ,,Zapomniana. Tom I" Emilii Emmy Filarowskiej jest jednym z tych wydań, które okazują się interesujące pod względem poruszanej treści. W związku z mafijnymi wydaniami bardzo trudno jest wymyślić coś naprawdę nietuzinkowego. Już niebawem będę czytać jej kontynuację. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Amare.

7 komentarzy:

 1. Dla czytelników, którzy lubią takie obyczajowe historie to na pewno dobra propozycja.

  OdpowiedzUsuń
 2. Książka wydaje się dość ciekawa, warto się skusić

  OdpowiedzUsuń
 3. Napewno ma wielu odbiorców, myślę, że to ciekawa propozycja

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeśli tylko ktoś potrafi wczuć się w takie klimatyczne opowieści, książka może dostarczyć przyjemnej rozrywki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie lubię takich historii, ale cieszę się, że Tobie ta lektura sprawiła przyjemność i, że miło spędziłaś z nią czas.

  OdpowiedzUsuń
 6. Raczej będę polecać ją dalej, gdyż rzadko sięgam po romanse mafijne.

  OdpowiedzUsuń
 7. Na pewno to genialna propozycja dla fanek mafijnych obyczajówka:) dla mnie mafia to klimaty ojca chrzestnego.

  OdpowiedzUsuń