Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 26 marca 2023

,,Królestwo węży i krwi" Ada Tulińska

 ,,Królestwo węży i krwi" Ady Tulińskiej to kolejna nowość autorki.Twórczość Ady Tulińskiej zaczęłam poznawać dopiero kilka lat temu, gdy na polskim rynku wydawniczym dostępnych było już kilka jej powieści. Książki autorki tak mnie zachwyciły, że od tamtego czasu z przyjemnością wypatruję jej kolejnych nowości. ,,Królestwo węży i krwi" Ady Tulińskiej jest jednym z tych, na które na pewno warto zwrócić uwagę w czytelniczym planie dnia. Nie żałuję, że postanowiłam skusić się na tę lekturę w jeden z wolnych dni. Wszystkie książki tej pisarki są zajmujące pod względem przygotowanej fabuły i ta również nie jest w tym względzie wyjątkiem.

Wybór kandydata na pewno może sprawiać wiele kłopotu. Ten problem powiększa się z pewnością w momencie, gdy wkracza barbarzyńca, chcący, by księżniczka została żoną jego syna. Niestety, nie wszyscy są tym faktem zachwyceni i dochodzi do  przejścia do walki. Następnie na tronie zasiada wspomniany syn, który w dalszym ciągu pragnie księżniczki. Czy ona jednak chciała zostać jego żoną?

,,Królestwo węży i krwi" Ady Tulińskiej jest jednym z tych wydań, które są naprawdę niebanalne. Autorka już wcześniej miała do czynienia z fantastyką, jednak ja do tej pory nie miałam jeszcze okazji zapoznać się z tamtejszymi lekturami. W tej propozycji czytelniczej oprócz tła fantastycznego oczywiście nie brakuje także romansu, nienawiści, pożądania. Z tego też względu taka niebanalna lektura w fantastycznej otoczce na pewno przypadnie do gustu osobom, które lubią sięgać po niebanalne powieści romantyczne.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Amare.

5 komentarzy:

 1. Jestem pewna, ze ta ksiazka znajdzie swoich zwolennikow :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie miałam okazji jej czytać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 4. No no, zainteresowałaś mnie. Z chęcią dodam tą pozycję do swojej listy czyteliczej.

  OdpowiedzUsuń
 5. Książka zapowiada się interesująco, będzie na mojej liście ''do przeczytania''

  OdpowiedzUsuń