Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 2 marca 2023

,,Spowiedź kochanki" Katja Dembska

,,Spowiedź kochanki" Katji Dembskiej to zajmujące wydanie.


Pacjent i lekarka. Anna, kochanka, która zatrzymała swój umysł na chwilach przeżytych z ukochanym. Ona po rozwodzie, on w małżeństwie z dwójką dzieci. Ich miłość narodziła się niespodziewanie. Nawet po jego odejściu bohaterka nie potrafi sobie poradzić z tą stratą. Książka została napisana w formie naprzemiennych narracji lekarki i kochanki. Choć początkowo wydawała mi się zwykłą historią jakich wiele, ostatnie kilkadziesiąt stron nie mogłam spokojnie odłożyć jej do kolejnego dnia.

Katja Dembska pokazuje, jak silna może być niespodziewana miłość. Okazuje się, że potrafi przetrwać wiele, a lekarka, która zajmuje się dobiegającą już osiemdziesiątki Anną, cała wczuwa się w jej sytuację.  Zawsze miło jest móc zagłębić się w tak wciągającą publikację. Z tego też względu postanowiłam nie przechodzić obojętnie obok tego wydania. ,,Spowiedź kochanki" Katji Dembskiej to świetna propozycja dla osób, które lubią zagłębić się w lekturę, w której nie brakuje sporej dawki emocji.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Novae Res.

 

6 komentarzy:

 1. Fabuła książki może zaskakiwać, zazwyczaj w roli kochanka występuje lekarz. Agnieszka Ciemińska

  OdpowiedzUsuń
 2. Po przeczytaniu tego posta ta książka na pewno trafi na moją listę "chcę przeczytać" w serwisie lubimyczytać.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno jest się czym zainteresować w wolnym czasie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zainteresowałaś mnie, musze więcej przeczytać o tej książce :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Książka na pewno spotka się z dobrym przyjęciem przez czytelników lubiących takie klimaty.

  OdpowiedzUsuń
 6. Chętnie kiedyś przeczytam tą książkę, bo jeszcze jej nie czytałam, a zapowiada się ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń