Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 17 marca 2023

,,W ułamku sekundy" Alex Kava

 ,,W ułamku sekundy" Alex Kavy to kolejny tom serii. 

Twórczość Alex Kavy, jeśli weźmie się pod uwagę jej wcześniejsze wydania, aktualnie doczekała się wznowień. Jedną z takich publikacji jest obecnie ,,W ułamku sekundy", z którym również miałam okazję zapoznać się w ostatnim czasie. Nie złożyło się wcześniej, bym zwróciła na nią uwagę, więc tym bardziej zainteresowałam się właśnie tą lekturą. Atutem jest to, iż nie ma problemu z zapoznawaniem się z nimi w dowolnej kolejności. Dzięki temu każdy czytelnik dowolnie może wejść w ten cykl bez żadnych ograniczeń.

Adam Stucky, zwany Kolekcjonerem, miał zostać przewieziony do innego więzienia, gdzie miał oczekiwać na proces i najpewniejszy wyrok - śmierć. Niestety, wszystko poszło nie tak. Cudem udało mu się wyjść z samochodu, który go przewoził, zabić dwóch policjantów go transportujących i uciec na wolność. Kto mu w tym pomagał? Dlaczego agentka Maggie O'Dell nie czuła się bezpieczna po otrzymaniu tej wiadomości? Kogo na cel upatrzył sobie Kolekcjoner, seryjny morderca?

Alex Kava wydała już sporo książek, w których każda kryminalna sprawa zamknięta jest w oddzielnym tomie. Życie głównych bohaterów toczy się jednak dalej. Pozornie na spokojnie można wejść w ten cykl w dowolnym momencie, bo będziemy wiedzieli, w jaki sposób potoczyła się kryminalna intryga. W rezultacie jednak tło obyczajowe może być dla nas odrobinę niejasne, dlatego polecam zapoznanie się choć z kilkoma wcześniejszymi tomami, by mieć lepszy ogląd sytuacji, sięgając po jakieś tytuły z tej serii.  

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Harper Collins. 

8 komentarzy:

 1. Jeśli chodzi o kryminały to lubię gdy sprawa jest zamknięta w jednym tomie

  OdpowiedzUsuń
 2. Już jakiś czas nie sięgałam po tego autora, muszę to nadrobić, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Czytałam książki tego autora. Tą chętnie też bym poczytała

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie przyjemności poznać twórczości Alex Kavy. Koniecznie muszę to nadrobić. Fabuła wydaje się intrygująca.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie lubie takiwgo zagrania właśnie,że jiby każdy tom o czym innym a tak naprawdę lepiej czytac wszystkie, żeby być na biezaco

  OdpowiedzUsuń
 6. Już dawno nie czytałam żadnego kryminału. Musze to zmienić.

  OdpowiedzUsuń
 7. Miło można spędzić czas z taką publikacją.

  OdpowiedzUsuń
 8. Przyznam, że pisarka mnie do siebie nie przekonała, ale wiem, że na przykład moja przyjaciółka bardzo ją lubi.

  OdpowiedzUsuń