Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 9 marca 2023

,,Poczuj magię Księżyca" Keylah Missen

 ,,Poczuj magię Księżyca" Keylah Missen to idealna propozycja czytelnicza. 

Dzięki temu wydaniu można dowiedzieć się więcej na temat Narodzin Księżyca, oddziaływania ciał niebieskich, czy rodzajów energii i ich wpływu na ludzi. To także świetna okazja do tego, by poznać tajniki korelacji Księżyca z poszczególnymi znakami zodiaku. Wyróżnione zostały także różnorodne Księżyce. Dobrze jest mieć na uwadze to wydanie, jeśli interesuje się tą tematyką lub też chce się dowiedzieć na jego temat czegoś  więcej. 

Jeden dział w książce ,,Poczuj magię Księżyca" skupia się także na medytacji. Zainteresowaniem odbiorców mogą cieszyć się także zaklęcia i rytuały, czy kąpiele księżycowe. Całość napisana jest przystępnym językiem. Dużo w tej publikacji ozdobników. Lektura idealna dla miłośników i nowicjuszy w tej dziedzinie nauki. ,,Poczuj magię Księżyca" Keylah Missen jest wydana w przystępnej formie i to jest jej zaletą.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Muza.

7 komentarzy:

 1. Ostatnimi czasy ukazało się bardzo wiele takich książek.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajna 💎 na pewno jest am dużo przydatnych informacji

  OdpowiedzUsuń
 3. Chyba ostatnio wiele mlodych osób interesuje się magią, medytacją ..... Chyba dobrze ;) warto w tym codziennym biegu zatrzymać się na moment.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawa pozycja dla osób, które interesują się tą tematyką

  OdpowiedzUsuń
 5. Interesująca książka dla fanów astrologii

  OdpowiedzUsuń
 6. Będę polecać ją dalej.

  OdpowiedzUsuń