Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 8 marca 2023

,,Sinner" Cordelia Frost

 ,,Sinner" Cordelii Frost to lektura, która wciąga od samego początku. 


,,Sinner" Cordelii Frost jest jednym z wydań, z którymi miałam okazję zapoznać się w ostatnim czasie. Nie jest to bardzo obszerne wydanie, więc jej przeczytanie nie zajęło mi bardzo dużo czasu. Z powodzeniem można więc spędzić z nią jeden udany wieczór, co także uczyniłam. Nie brakuje możliwości zagłębienia się w ciekawy romans, co bez wątpienia przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom, które lubią zaczytywać się w tym gatunku lektur.

Rai i Kostya. Oboje wychowywali się w gangsterskich rodzinach, jednak problem polegał na tym, że kobieta niekoniecznie z tym partnerem wiązała swoją związkową przyszłość. Znali się od lat, gdyż ich rodzice się przyjaźnili, a rodziny miały wspólne interesy. Mimo tego, że Rai nie była nim zainteresowana, Kostya zdawał się nie przyjmować tego do wiadomości. Czy możliwe było to, by ten związek się udał?

Nie wszystkie wydania muszą mieć dużą liczbę stron, by w przygotowaną przez twórcę fabułę można było wciągnąć się od samego początku.  ,,Sinner" Cordelii Frost na pewno zalicza się do grona tych wydań, które są naprawdę zajmujące już od samego początku. Nie sposób pomijać też mniej obszerne wydania, gdyż okazują się one naprawdę udane pod względem stworzonej fabuły i  ,,Sinner" Cordelii Frost jest tego najlepszym przykładem. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu editio red.

10 komentarzy:

 1. Niestety nie czuję się zainteresowana tą pozycją. Od pewnego czasu czuję przesyt gatunkiem i coraz rzadziej sięgam po takie książki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie miałam okazji jej czytać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie jest to gatunek dla mnie, raczej omijam dość sztampowe i powtarzalne fabularnie książki erotyczne czy romanse.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zastanawiałam się już kilka razy nad zamówieniem tej książki i w końcu jej nie zamówiłam. Aj, gapa ze mnie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Od pewnego czasu zamawiam trochę inne książki, bo tym gatunkiem się powoli przejadam.

  OdpowiedzUsuń
 6. nie przekonuje mnie ta ksiązka także na tą chwilę ją sobie odpuszczę :)
  dobrego dnia dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 7. Ostatnio przeczytałam dwie książki z delikatnym wątkiem mafijnym i chwilowo mi wystarczy. Nie przepadam zbytnio za nim.

  OdpowiedzUsuń
 8. Lubię wątek mafijny, więc mogłabym ją przeczytać. Ale mam tyle książek do nadrobienia, że zaczynam od tych najlepszych, więc może kiedyś i tą uda mi się przeczytać :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Na pewno jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 10. Czytając Twoją recenzję "Sinner" Cordelii Frost, od razu widać, że książka oferuje coś więcej niż tylko szybką rozrywkę na jeden wieczór. Fajnie, że podkreśliłaś, jak łatwo można się wciągnąć w historię Rai i Kostyi, mimo ich skomplikowanych relacji i gangsterskiego tła. Wydaje się, że to idealna propozycja dla kogoś, kto szuka romansu z głębią i ciekawie zbudowanymi postaciami, a nie tylko prostą fabułą. Sprawdziłam również opinie o książce w sieci, i zdania są podzielone, co tylko dodaje jej smaku i sprawia, że jestem jeszcze bardziej ciekawa, jak ja bym ją odebrała. Książki, które wywołują różne emocje i opinie, często okazują się być tymi najbardziej pamiętnymi. Dzięki za polecenie!

  OdpowiedzUsuń