Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 29 marca 2023

,,Prawdziwy cel" P. Siwek

,,Prawdziwy cel" P. Siwek to jedno z wydań literatury młodzieżowej, na które warto zwrócić uwagę.


Literatura młodzieżowa jest na tyle różnorodna pod względem poruszanej treści, że autorom udaje się stworzyć coś nowego. Z tego też względu postanowiłam mieć na uwadze ,,Prawdziwy cel" P. Siwek, które to wydanie okazało się naprawdę interesujące pod względem treści. Ta lektura zainteresowała mnie swoją fabułą już w momencie, gdy znajdowała się w zapowiedziach. W odpowiednim czasie postanowiłam więc się na nią skusić. Z racji tego, że nie jest szczególnie obszerna, z powodzeniem udało mi się z nią zapoznać w jeden wieczór.

Kiedy miałeś okazję czytać o początkującym szpiegu? Erick przez cały czas miał świadomość tego, że w jego pamięci było wydarzenie zamachu terrorystycznego, w którym to zginęła jego przyjaciółka. Pewnego dnia podczas oglądania telewizji chłopak zauważył i rozpoznał jednego z terrorystów. Dla Ericka nie miało znaczenia nawet to, że nagnie prawo, gdyż zgodnie z własnym sumieniem chciał zadbać o wymierzenie sprawcom sprawiedliwości. Jego zadaniem była inwigilacja, by jeszcze szybciej mógł dotrzeć do prawdy. Czy udało mu się to zrobić?

,,Prawdziwy cel" P. Siwek to literatura młodzieżowa, która przypadnie do gustu miłośnikom powieści sensacyjnych oraz tych o wymierzaniu sprawiedliwości. Nie brakuje możliwości zapoznania się z nią w wolnym czasie, gdyż okazuje się naprawdę zajmująca. Idealnym rozwiązaniem jest zwrócenie uwagi na tę propozycję także przez osoby dorosłe, gdyż okazuje się ona naprawdę ciekawie i zgrabnie napisana.  

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Novae Res.

4 komentarze: