Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 30 marca 2023

,,Przyjaciel. Jesteś dla mnie wszystkim" Agnes Sour

 Przyjaciel. Jesteś dla mnie wszystkim stanowi trzeci tom serii.


,,Przyjaciel. Lubię cię za bardzo" Agnes Sour jest jednym z tych debiutów, które zainteresowały mnie nie  tylko opisem na okładce, ale także dopiskiem na przodzie książki. Z tego też powodu postanowiłam sprawdzić, o co dokładnie chodzi z tym balansowaniem na granicy przyjaźni i pożądania oraz co konkretnie z tego wynikało. Następnie ukazały się kolejne tomy i ,,Przyjaciel. Jesteś dla mnie wszystkim" Agnes Sour jest trzecim tomem cyklu.

Sięganie po literaturę zakwalifikowaną do gatunku New Adult zawsze jest dla mnie ciekawym doświadczeniem. Sama nastolatką już nie jestem, ale dzięki częstemu obcowaniu z młodzieżą jestem bardzo ciekawa tego, z jakimi problemami i rozterkami obecnie muszą się mierzyć. Głównymi bohaterami pierwszego wydania zostali Lili i Dawid. Brat bardzo dbał o to, by jego siostrze nie stało się nic złego. Ona jednak nie do końca czuła się dobrze z tym parasolem ochronnym nad swoją głową. Gdy Dawid musiał wyjechać, Lili postanowiła zaznać odrobiny wolności. Jak wyglądają losy bohaterów w trzecim tomie?

,,Przyjaciel. Jesteś dla mnie wszystkim" Agnes Sour jest jednym z tych wydań, które niekoniecznie spodoba się tylko nastolatkom. Osoby dorosłe także świetnie mogą odnaleźć się w lekturze cyklu tej autorki. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zwrócić uwagę na tę powieść, gdyż naprawdę jest tego warta. Na pewno nie zaszkodzi również mieć świadomości tego, że jest to trzeci tom cyklu i z tego też względu idealnie jest mieć na uwadze zapoznanie się z wcześniejszymi propozycjami.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Novae Res.

7 komentarzy:

 1. Ja z gatunkiem New Adult pożegnałam się kilka dobrych lat temu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dawno nie sięgałam po tego rodzaju książki, ale to nie znaczy, że nie mogłabym zrobić wyjątku.

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię takie bardziej uniwersalne książki dla młodych i nie tylko czytelników

  OdpowiedzUsuń
 4. Napisy na okładce potrafią czasem nieźle zaintrygować. Gorzej, gdy obiecują złote góry, a książka jest przeciętna :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czasem przyjacielem nazywamy kogoś, z kim spędzamy dużo czasu i dzielimy podobne zainteresowania. Przyjacielem może być też ktoś, z kim dobrze się rozumiemy i pomagamy sobie w trudnych chwilach. Przyjaciele mogą być do nas bardzo podobni lub zupełnie inni.

  OdpowiedzUsuń
 6. Może być ciekawa. Chętnie poznam jej treść

  OdpowiedzUsuń
 7. Chyba skuszę się na ten cykl.

  OdpowiedzUsuń