Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 27 marca 2023

,,Przeznaczona Diabłu" Aleksandra Możejko

 ,,Przeznaczona Diabłu" Aleksandry Możejko stanowi pierwszy tom serii autorki.

Zapoznawanie się z romansami w moim przypadku zawsze jest idealnym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Z tego też względu w ostatnim czasie mój wzrok padł na ,,Przeznaczoną Diabłu" Aleksandry Możejko, która stanowi pierwszy tom serii polskiej pisarki. Gdy zauważyłam ją już w zapowiedziach, byłam przekonana o tym, że na pewno mi się spodoba i tak też się stało. Nie żałuję tego, że postanowiłam zapoznać się właśnie z tą czytelniczą propozycją.

Po raz kolejny miałam okazję zagłębić się w mafijną historię. Alessy już od dawna wiedziała, że jest przeznaczona Antonio. Nie za bardzo miała inny wybór niż zostać jego żoną. Wyjątkiem mogła być tylko śmierć. Zadaniem Alessy było zaakceptowanie tego, że będzie jego partnerką lub też zmaganie się z tym, na co i tak nie miała wpływu. Jak wobec kobiety zachowywał się boss nowojorskiej mafii?

,,Przeznaczona Diabłu" Aleksandry Możejko to lektura, która po raz kolejny skupia się na mafijnej historii. Jest to pierwszy tom nowej polskiej serii, na którą warto zwrócić uwagę w wolnym czasie. Nie żałuję, że postanowiłam skusić się na tę lekturę, gdyż z dwójką jej głównych bohaterów na pewno nie można się nudzić. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Amare.

6 komentarzy:

 1. No no książka zapowiada się ciekawie, i jeśli ci się spodobała to jestem przekonana, że ze mną będzie tak samo.

  OdpowiedzUsuń
 2. Odwiedzając różne bligi zawsze można dowiedzieć się czegoś nowego. Ja na przykład wcześniej nie miałam pojęcia o istnieniu tego wydawnictwa.

  OdpowiedzUsuń
 3. Romanse mafijne są obecnie bardzo popularne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Tytuł bardzo spektakularny...nie wiem jak treść, bo romans i mafia to takie popularne zestawienie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Tytuł zwraca uwagę, jakoś trąci takim jednym co miał 50 twarzy. Mam wrażenie że sporo Pań lubi romanse.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję za polecenie tego tytułu.

  OdpowiedzUsuń