Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 27 marca 2023

,,Duet (nie)idealny" Joanna Łapińska

 ,,Duet (nie)idealny" Joanny Łapińskiej to ostatnio przeczytana przeze mnie komedia romantyczna. 


Stosunkowo długo nie czytałam już żadnej komedii romantycznej. Z tego też względu postanowiłam mieć na uwadze to wydanie. ,,Duet (nie)idealny" Joanny Łapińskiej jest jedną z propozycji, na którą warto zwrócić uwagę w wolnym czasie. Uważam, że dodatkowa dawka humoru zawsze się przyda, więc z wielkim zainteresowaniem zapoznawałam się z kolejnymi stronami tej komedii romantycznej. Joanna Łapińska stworzyła na tyle interesującą powieść, że idealnie będzie się w niej zaczytać w wolnym czasie. 

Daniela bardzo lubiła zajadać się pizzą oraz uzupełniać tabelki w Excelu, co stanowiło jej zarobkowe zajęcie. Kobieta jednak także miała świadomość tego, że jej życie nie zawsze będzie musiało tak wyglądać. Z tego też względu zatrudniła się w agencji usług towarzyskich. Kobieta nie przypuszczała jednak tego, kto zostanie klientem w tym miejscu.

,,Duet (nie)idealny" Joanny Łapińskiej to komedia romantyczna, z którą bardzo przyjemnie można spędzić wolny czas. To typowo lekka lektura, która odbiorcy może umilić jeden z wolnych wieczorów. Z tego też względu jestem zadowolona z tego, że udało zapoznać mi się z tą lekką pod względem poruszanej treści książką.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Novae Res.

4 komentarze:

 1. Brzmi ciekawie ten tytuł :)
  Może się skusze

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja komedie romantyczne wolę oglądać a nie czytać. Zwłaszcza polskie lub te na Netflixie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że może mi się spodobać.

  OdpowiedzUsuń
 4. Brzmi bardzo fajnie, lubię od czasu do czasu przeczytać taką lżejszą lekturę.

  OdpowiedzUsuń