Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 7 marca 2023

,,Ołowiana godzina" Aleksandra Pawłyszyn

 ,,Ołowiana godzina" Aleksandry Pawłyszyn jest interesującym wydaniem.


Nie da się ukryć, że traumy, wydarzenia z przeszłości rzutują na dalsze życie człowieka, choć nic może na to nie wskazywać. Ewa obecnie jest już dorosłą kobietą, która odnosi sukcesy w pracy architekta. Do czasu, gdy jej partnerem zostaje Paweł. Ich związek to delikatnie mówiąc konflikt interesów, dlatego kobieta zostaje zwolniona. To wydarzenie jest niejako impulsem do tego, by wrócić do dziecięcych lat.

Dziewczynka była wychowywana w patologicznej rodzinie, w której po ojcu szybko słuch zaginął, a matka zdecydowanie wolała alkohol, niż zajmowanie się dzieckiem. Opiekunka wyjeżdżała do pracy do Bułgarii, a gdy nie miała co zrobić z Ewą, zabierała ją ze sobą. To właśnie z tymi zagranicznymi chwilami wiążą się traumy bohaterki.

Muszę przyznać, że bardzo zaciekawił mnie wątek Ewy. Dzięki przeplataniu faktów odbiorca długo nie może zorientować się, jak potoczyły się losy tego dziecka i co zadecydowało o jej przyszłości. Teraźniejszość ukazana przez pryzmat przeszłości. Szokująca, momentami przerażająca i oszałamiająca. Warto dać jej szansę. Polecam.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Novae Res.

10 komentarzy:

 1. Jestem ciekawa jakież to traumy czekały na dziewczynkę w Bułgarii. Może to być ciekawsza lektura, niż się na początku spodziewałam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Faktycznie mimo starań i odcięcia od przeszłości niestety często ona się za nami ciągnie
  Fajna propozycja
  Dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawy temat poruszony w tej książce. Dzięki za recenzję.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawy temat poruszony w tej książce. Dzięki za recenzję.

  OdpowiedzUsuń
 5. Od przeszłości trudno się odciąć, bo ona jest częścią nas i kształtuje nasze charaktery.

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny, ale zarazem ciężki temat. Ciekawa jestem co czekało dziewczynkę na miejscu, jak już dotarła do Bułgarii. Fajna propozycja!

  OdpowiedzUsuń
 7. Zamówiłam ją sobie do recenzji i jestem jej bardzo ciekawa. Mam nadzieję, że również mi się spodoba.

  OdpowiedzUsuń
 8. Tym razem nie jest to propozycja dla mnie. Coraz rzadziej sięgam po takie książki.

  OdpowiedzUsuń
 9. Na pewno jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń