Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 4 marca 2023

,,Wszystko, czego ci nie mówią, gdy jesteś nastolatkiem" Mikołaj Marcela

 ,,Wszystko, czego ci nie mówią, gdy jesteś nastolatkiem" to nowość, którą napisał Mikołaj Marcela. 


,,Wszystko, czego ci nie mówią, gdy jesteś nastolatkiem" to nowość, którą napisał Mikołaj Marcela, jest jednym z tych wydań, które jest idealne do zapoznania się z nim nie tylko przez nastolatków, ale również przez rodziców, opiekunów i osoby, które współpracują z młodzieżą. Jest to bardzo ważna lektura z tego względu, że dzięki niej można dowiedzieć się więcej choćby na temat tego, jak funkcjonuje mózg młodej osoby i dlaczego zaczynanie lekcji o 8 rano na pewno nie jest najlepszym pomysłem, gdyż nieważne, ile by nie spali i tak wtedy nie działają w pełni sił. Na pewno z tego względu rozpoczynanie ich o późniejszej porze byłoby dobrym rozwiązaniem.

Mikołaj Marcela w swojej lekturze skupia się także np. na tym, że mózg nastolatka a pewnym okresie działa w taki sposób, że nawet zgodnie z dobrą wolą młode osoby mogą nie rozpoznawać twarzy znajomych. Nie jest więc ich złą wolą to, że nie przywitają się z sąsiadką, czy daleką ciotką. Niewątpliwie ważne jest także zadbanie o to, by zdawać sobie sprawę z tego, jak wygląda rozwój fizyczny i psychiczny nastolatka w tym okresie i dlaczego tak ważne jest skupianie się na rozwijaniu przede wszystkim pasji, a nie tego, co jest do dopracowania.

,,Wszystko, czego ci nie mówią, gdy jesteś nastolatkiem" jest wydaniem, w którym oprócz teoretycznej wiedzy i bardzo przystępnego języka, zawarte zostały także podsumowania poszczególnych działów. Całość jest utrzymana w niebiesko-zielonkawej kolorystyce z różnymi wielkościami czcionek, więc dzięki temu całość staje się jeszcze przystępniejsza do odbiorcy. Bez wątpienia ,,Wszystko, czego ci nie mówią, gdy jesteś nastolatkiem" to nowość, którą napisał Mikołaj Marcela, jest świetnym wydaniem nie tylko dla młodzieży. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Muza.

9 komentarzy:

 1. Nastolatkiem już nie jestem, ale pracuję z młodzieżą. Bardzo jestem ciekawa tej publikacji. Może kiedyś uda mi się po nią sięgnąć.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta książka na pewno jest rewelacyjna.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie przekonuje mnie zaczynanie lekcji później niż ósma rano jako stały rytuał, dzień uległ by skróceniu poprzez dłuższy pobyt w szkole z konieczności wypełnienia limitu lekcji, a później siedzenie po nocach i uczenie się, a zatem rano jeszcze trudniej byłoby wstać.

  OdpowiedzUsuń
 4. Sama bym chciała do niej zajrzeć! Jestem też ciekawa szaty graficznej.

  OdpowiedzUsuń
 5. faktycznie ta propozycja może być przeczytania nie tylko przez nastolatka, ksiąza wydaje się ciekawa

  OdpowiedzUsuń
 6. Myślę, że ta książka znajdzie wielu zwolenników, Osobiście nie sięgam po takie pozycje.

  OdpowiedzUsuń
 7. Żałuję, że nie było takich książek jak byłam nastolatką. Myślę, że wiele by mi to ułatwiło w życiu.

  OdpowiedzUsuń
 8. Myślę,ze ta książka spodoba się mojej córce, więc z przyjemnością jej ją zamówię. Ona bardzo lubi takie książki.

  OdpowiedzUsuń