Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 2 marca 2023

,,Śmierć w Żelazowej Woli" Tomasz Sobieraj

 ,,Śmierć w Żelazowej Woli" Tomasza Sobieraja to pozycja z gatunku kryminału.


Żelazowa Wola kojarzona powinna być przede wszystkim z osobą Fryderyka Chopina. To właśnie w tym miejscu miał okazję mieszkać na niewielkim metrażu ze swoimi rodzicami i rodzeństwem oraz tworzyć. Nie sposób nie zwrócić uwagi na to, iż to wieś związana jest z postacią bardzo znanego i podziwianego kompozytora. Do Żelazowej Woli można przenieść się także książkowo za sprawą kryminału Tomasza Sobieraja.

Ochroniarz obiektu, jakim jest park-muzeum rozpoczął dzień w nie najradośniejszy sposób. Okazało się bowiem, że Emil Marchewka znalazł ciało młodego muzyka, który dawał koncert. W sprawę zaangażowała się nie tylko policja. Zamieszany w nią pośrednio był nawet sam Fryderyk Chopin, a dokładnie napisany przez niego jeden utwór. Czy osobom zaangażowanym w śledztwo udało się dojść do prawdy i znaleźć winnego?

,,Śmierć w Żelazowej Woli" Tomasza Sobieraja jest jednym z lekkich kryminałów z niespieszną akcją. Na pewno nie zaszkodzi mieć na uwadze już choćby nazwisk głównych bohaterów, które na twarzy odbiorcy od razu wywołują uśmiech. Nawiązanie do prawdziwej postaci i miejsca oraz stworzenie na tej podstawie tego wydania okazało się naprawdę trafionym pomysłem. ,,Śmierć w Żelazowej Woli" Tomasz Sobieraj przypadnie do gustu miłośnikom komediowych wydań. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Novae Res.

2 komentarze:

  1. Brzmi super no i ta okładka przyciągająca wzrok!

    OdpowiedzUsuń
  2. Okładka robi wrażenie. Jednak ja nie sięgam po takie książki :)

    OdpowiedzUsuń