Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 23 kwietnia 2023

,,Przeklęty Dar" Justyna Jelińska

 ,,Przeklęty Dar" Justyny Jelińskiej to wydawnicza nowość. 

Zapoznawanie się z książkami, które wywołują w czytelniku konkretne emocje, za każdym razem jest udanym rozwiązaniem. Jeśli do tego doda się możliwość skorzystania z lektury wydania, którego ciekawe wydarzenia toczą się w Stanach Zjednoczonych, a więc poza granicami naszego kraju, nie można narzekać na nudę. ,,Przeklęty Dar" Justyny Jelińskiej jest jedną z tych bardzo lekko napisanych publikacji, od której nie sposób oderwać się przed przeczytaniem jej ostatniego zdania.

Tytuł tej pozycji polskiej pisarki okazuje się bardzo trafny. Jest to związane z tym, że główna bohaterka książki, Liz, już od dzieciństwa miała szczególny Dar, który musiała ukrywać przed resztą społeczeństwa. Polegał on na tym, że po dotknięciu danej osoby widziała jej przyszłość. Obecnie Liz miała zaginionego partnera oraz porwaną córkę. Czy możliwe było to, by teraz dla dobra sprawy zdecydowała się na ujawnienie swojego daru?

Zawsze przyjemnie jest spędzić czas z wydaniem, które łączy w sobie kilka gatunków literackich i dodatkowo zostało poprawnie napisane. W tej książce bardzo dużą rolę odgrywają zarówno sensacja, jak i science fiction. Oprócz tego ,,Przeklęty Dar" Justyny Jelińskiej skupia się na wielkiej rozpaczy matki w związku z uprowadzeniem jej córki. Zakończenie tej części jeszcze wszystkiego nie wyjaśnia, więc odbiorcom pozostaje czekać na literacki finał.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Novae Res.

3 komentarze: