Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 3 kwietnia 2023

,,Mielizna przeszłości" Magdalena Artomska-Białobrzeska

 ,,Mielizna przeszłości" Magdaleny Artomskiej-Białobrzeskiej to interesująca propozycja. 


Lubię zapoznawać się z twórczością polskich autorów. Zawsze wychodzę z założenia, że warto wspierać rodzimych autorów. Z tego też względu w ostatnim czasie mój wzrok padł na wydanie ,,Mielizna przeszłości" Magdaleny Artomskiej-Białobrzeskiej, która jest nowością na rynku wydawniczym. Z tego też względu nie zaszkodzi zwrócić na nią uwagę oraz zaplanować sobie odpowiednią ilość czasu na zapoznanie się z tym obyczajowym wydaniem polskiej pisarki.

Sebastian to człowiek, który miał jasno określony cel. To zmieniło się w momencie, gdy uległ wypadkowi i możliwe było to, że wizja kalectwa jest bardzo prawdopodobna. Życzliwą dla niego osobą w tym momencie była pielęgniarka Marta, która opiekowała się nim i była mu życzliwa. Czy możliwe było to, by relacja, która stworzyła się między Sebastianem a Martą przerodziła się w coś więcej?

Dawanie szansy debiutantom oprócz poznawania twórczości nowych osób to zawsze doskonała okazja do wspierania rodzimych autorów. ,,Mielizna przeszłości" Magdaleny Artomskiej-Białobrzeskiej jest udanym debiutem, więc tym bardziej idealnie sprawdzi się zapoznanie się z nim w kilka wolnych wieczorów. Nieprzewidywalność bardzo często jest wpisana w ludzkie życie i tak stało się również w tym przypadku. Z tego też powodu, jeśli jesteście ciekawi w jaki sposób zakończyła się historia Sebastiana oraz Marty, miejcie na uwadze właśnie tę lekturę. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Novae Res.


3 komentarze:

  1. Nieprzewidywalność czyli właściwie samo życie, chętnie przeczytam książkę bo też lubię dawać szansę debiutantom

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja też czytam polskich autorów :) a ta recenzja bardzo mnie zaciekawiłaś i chętnie przeczytam tą książkę

    OdpowiedzUsuń
  3. Chętnie skuszę się na tę lekturę.

    OdpowiedzUsuń