Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 2 kwietnia 2023

,,Zanim upadnę" Anna Bellon

 ,,Zanim upadnę" Anny Bellon to interesująca propozycja nie tylko dla miłośników autorki.


Bardzo miło spędziłam czas z tą lekturą. Chyba nie miałam wcześniej styczności z twórczością tej pisarki. Z tego też względu chętnie wybrałam się w taką czytelniczą podróż. Już teraz nie żałuję, że to właśnie ,,Zanim upadnę" Anny Bellon stała się jedną z kolejnych wybranych przeze mnie wydań. Nie zaszkodzi mieć na względzie dobrze napisanych lektur, a ta pozycja na pewno zalicza się do tego wydawniczego grona. Idealnie jest zaopatrzyć się w ten tytuł.

Nie sposób nie zgodzić się z tym, iż na własne uczucia nie zawsze można mieć wpływ. Z tego też względu studentka Zuzanna przy spędzaniu wakacji w domu rodzinnym nie mogła nic poradzić na to, iż jej odczucia do przyjaciela jej brata na nowo odżyły. Dodatkowo Janek cieszyl się nienajlepszą renomą po upływie tych lat, kiedy nie mieli ze sobą kontaktu. Czy możliwe było to, by między Zuzą a Jankiem coś się zadziało?

,,Zanim upadnę" Anny Bellon to młodzieżowa propozycja, ktora cieszy się dużym zainteresowaniem odbiorców nie tylko w nastoletnim wieku. Z tego też względu warto mieć na uwadze właśnie to wydanie. Autorka już od samego początku sprawnie prowadzi akcję. Wplecenie w książkę wątku kryminalnego także było ciekawym rozwiązaniem, dzięki czemu zapoznanie się właśnie z tą czytelniczą propozycją okazało się dla mnie naprawdę zadowalające.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Novae Res.

4 komentarze:

 1. Chciałabym poznać tę historię.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie z nam w ogóle tej autorki. Książka dla młodzieży może cieszyć się w tym przedziale wiekowym , sporym zainteresowaniem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie słyszałam wcześniej ani o autorce ani o książce. Twój blog jest pierwszym na którym o nim przeczytałam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za polecenie tego tytułu.

  OdpowiedzUsuń