Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 20 kwietnia 2023

,,Odmęty" Joanna Bury

 ,,Odmęty" Joanny Bury to wydawnicza nowość na polskim rynku.


Nie w każdym przypadku trzeba użyć nie wiadomo jak dużą liczbę słów, by udało się zawrzeć najważniejsze przesłanie danej lektury. W ostatnim czasie swoją fabułą zainteresowało mnie wydanie ,,Odmęty" Joanny Bury. Za każdym razem zwracam uwagę nie na liczbę stron, ale na krótki opis treści danej pozycji. Z tego też względu dopiero po otrzymaniu przesyłki okazało się, że jest to króciutka historia dwójki głównych bohaterów.

W tej lekturze główne postacie to Marysia i Darek. Do pewnego momentu wiedli oni bardzo udane życie na wsi wraz ze swoim synkiem. Niestety, los postanowił tragicznie ich doświadczyć i ich potomek zginął. Małżeństwo w ramach chęci naprawienia swoich relacji i oderwania się od tego co przykre postanowili przeprowadzić się do miasta. Czy tam ich relacje miały wyglądać inaczej?

,,Odmęty" Joanny Bury to wydanie, ktorego przeczytanie nie zajmuje dużo czasu. Publikacja jest jednak naładowana dużą dawką smutku, rozpaczy i wzajemnego obwiniania się o to, co się wydarzyło. Uważam, że na tej niewielkiej liczbie stron Joannie Bury udało zawrzeć się wszystkie kluczowe aspekty związane z tak wielką stratą.


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Novae Res.3 komentarze:

  1. Lubię smutne powieści. Dzięki za polecenie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Masz rację, czasem nie trzeba wiele słów. Rozejrze się za nią.

    OdpowiedzUsuń
  3. Czasami książka nie musi być bardzo obszerna.

    OdpowiedzUsuń