Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 19 kwietnia 2023

,,Pegasus" Laurent Richard, Sandrine Rigaud

 Książka ,,Pegasus", którą napisali Laurent Richard oraz Sandrine Rigaud to ciekawe wydanie. 


Książka ,,Pegasus", którą napisali Laurent Richard oraz Sandrine Rigaud jest jedną z lektur, z którymi udało mi się zapoznać w ostatnim czasie. Cieszę się, że postanowiłam skusić się na tę lekturę, gdyż okazała się naprawdę zajmującym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Niezwykle przerażające jest zwrócenie uwagi na to, iż Pegasus jest systemem szpiegowskim, który miał być wykorzystywany wyłącznie w aktach terroryzmu. To jednak przeniosło się poza zaplanowany obszar.

Pegasus jest systemem szpiegującym, który niepostrzeżenie można wykorzystać poprzez wdrożenie go do danego telefonu komórkowego. Dzięki temu bez problemu śledzi się poczynania danej osoby oraz ma się dostęp do wykonywanych przez nią poczynań. Lektura została stworzona przez dwójkę uznanych twórców i z tego też względu  Książka ,,Pegasus", którą napisali Laurent Richard oraz Sandrine Rigaud jest wciągającym, choć jednocześnie przerażającym pod względem poruszanej treści wydaniem. Uważam, że warto mieć na uwadze taką tematykę.5 komentarzy:

 1. Tematyka interesuja, warto sięgnąć

  OdpowiedzUsuń
 2. Temat aktualny i książka na pewno znajdzie wiele odbiorców. Zapiszę jej tytuł.

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że autorzy idealnie wstrzelili się z premierą książki, bo to temat wciąż aktualny i wciąż powracający do opinii publicznej nie tylko w Polsce. Zastanawia mnie, czy autorzy przedstawili tam jakieś realne wydarzenia, sytuacje z otaczającego nas świata? Jeżeli tak, to lektura na pewno byłaby nie tylko wciągająca, ale również wartościowa. Na pewno przeczytam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Tematyka szpiegostwa i inwigilacji wciąż pozostaje aktualna i godna uwagi. Warto pochylić się nad tą książką.

  OdpowiedzUsuń
 5. To na pewno ważna książka.

  OdpowiedzUsuń