Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 13 kwietnia 2023

,,Żona gangstera" Gabriela Wolska

 ,,Żona gangstera" Gabrieli Wolskiej to jedna z wydawniczych nowości.

Jeśli chodzi o możliwość zapoznawania się z poszczególnymi wydaniami, bardzo podoba mi się ich różnorodność. Z tego też względu raz za razem nie zapoznaję się z jednym gatunkiem. W ostatnim czasie postanowiłam skusić się na wydanie ,,Żona gangstera" Gabrieli Wolskiej, które jest naprawdę interesujące pod względem stworzonej przez autorkę treści. Juz teraz mogę zdradzić, że miło spędziłam czas z tą lekturą.

,,Żona gangstera" Gabrieli Wolskiej to historia Anny, która w wieku 18 lat była świadkiem zabójstwa jej brata. Oczywiste było to, że okazało się to dla niej ważnym i trudnym przeżyciem. To właśnie już wtedy przysięgła zemstę. Wydawało jej się, że pomocą w tym zakresie może być spotkanie po trzech latach pewnego mężczyzny. Czy jednak tak rzeczywiście miało się stać?

W przypadku większości romansów, w których mafia odgrywa ważną rolę, fabuła tworzona jest mniej więcej w podobny sposób. O wiele ważniejsze jest zwrócenie na styl danego twórcy. Powieść debiutującej pisarka została napisana w taki sposób, że z ciekawością chciałam zapoznawać się z jej kolejnymi stronami, co jest niewątpliwym atutem publikacji ,,Żona gangstera" Gabrieli Wolskiej.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Novae Res.

3 komentarze: