Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 20 maja 2023

,,Miej lepszy dzień" dr Alex George

,,Miej lepszy dzień" dr Alex George to naprawdę ważne wydanie.

Na polskim rynku wydawniczym nie brakuje poradników. Są one napisane zarówno przez rodzimych, jak i zagranicznych twórców. Skupiają się na podejmowaniu naprawdę różnych tematyk i zagadnień. Nadzwyczaj rzadko, jeśli w ogóle pojawiają się te, które dotyczą zdrowia psychicznego. ,,Miej lepszy dzień" dr Alex George jest jednym.z takim wydań, a tym bardziej ważnym z tego względu, że przeznaczonym dla nastolatków. Jest to czytelnicza nowość, o której powinno dowiedzieć się jak najwięcej osób.

,,Miej lepszy dzień" dr Alex George napisana jest bardzo przystępnym językiem. Dzięki temu młodzi odbiorcy nie będą mieli poczucia przytłoczenia ich fachową terminologią. W książce duży nacisk i zwracanie uwagi jest kładzione na to, by mieć na uwadze nie tylko także ważne zdrowie fizyczne, ale również psychiczne, z czego coraz mniej osób zdaje sobie sprawę także w dorosłym życiu, więc dobrze jest akcentować to już od samego początku. 

Bez wątpienia w ,,Miej lepszy dzień" dr Alex George na uwagę zasługują także podsumowania rozdziałów oraz grafiki, dzięki którym zapoznawanie się właśnie z tą czytelniczą propozycją staje się jeszcze ciekawsze nie tylko dla nastolatków. ,,Miej lepszy dzień" dr Alex George to tematyka ważna również dla dorosłych odbiorców, którzy mogą mieć na względzie tę publikację.


 

2 komentarze: