Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 24 maja 2023

,,American Dream" Katarzyna Bester

 ,,American Dream" Katarzyny Bester to naprawdę świetna propozycja. 

Katarzyna Bester to autorka coraz chętniej czytana przez polskie czytelniczki. Nie ma się czemu dziwić. Jej powieści są ponadczasowe i chwytają za serce. Katarzyna Bester znana jest z wielu romantycznych historii, które co jakiś czas ukazują się na polskim rynku. Autorka tworzy ich naprawdę wiele, więc ukazują się w wydawniczym planie dość często. ,,American Dream" tej autorki będzie miała premierę za kilka tygodni. Jest to typowo lekka historia, z którą można zapoznać się w jeden dzień. O czym opowiada ostatnie wydanie Katarzyny Bester?

Choć wspieranie się w związku i kibicowanie drugiej połówce często są na porządku dziennym, sytuacja może zmienić się w momencie, gdy urażona zostanie męska duma. Tak wyglądało to w przypadku Majki i Krzyśka, kiedy to okazało się, że to kobieta otrzymała pracę w filii firmy w Nowym Jorku. Dla Krzyśka było tego za wiele i ich związek został zakończony. 

Przeniesienie akcji do zagranicznych realiów było ciekawym posunięciem. Bardzo podoba mi się to, że pomimo tylu wydań na koncie, Autorka wciąż próbuje nietuzinkowych fabuł. Z tego też względu idealnie już teraz będzie mieć na uwadze najnowsze wydanie polskiej autorki. Osobiście nie żałuję, że postanowiłam skusić się na tę lekturę, gdyż bardzo miło udało mi się z nią spędzić jeden z ostatnich wieczorów. ,,American Dream" Katarzyny Bester na pewno przypadnie do gustu miłośnikom twórczości tej pisarki.


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Amare.


3 komentarze: