Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 24 maja 2023

,,Facet taki jak ja" Marianna Kujawa

,,Facet taki jak ja" Marianny Kujawy porusza bardzo ciekawą tematykę.

Z przyjemnością stawiam na nowe nazwiska na polskim rynku wydawniczym, więc tym razem nie mogło też być inaczej. Jestem bardzo zadowolona z faktu, że miałam okazję zapoznać się z tą opowieścią. Jest to typowo lekka lektura na jedno wolne popołudnie. O czym jest ,,Facet taki jak ja" Marianny Kujawy? Nie sposób nie zwrócić uwagi na to, że ta książka polskiej autorki zwraca uwagę na bardzo ważny temat w obecnych czasach. 

W powieści ,,Facet taki jak ja" Marianny Kujawy głównymi bohaterami są Irek i Oliwia. Mężczyzna był informatykiem, nie miał wiele pieniędzy ani szczególnych doświadczeń odnośnie do kontaktów damsko-męskich. Z jakiegoś względu to na niego zwróciłam uwagę zjawiskowa piękność. Dlaczego kobieta postanowiła wybrać właśnie jego? Bez wątpienia to wydanie spodoba się miłośnikom niesztampowych romantycznych historii. 

Pozycja została zakwalifikowana do literatury obyczajowej i została napisana w bardzo lekki sposób. Czytelnicy na pewno nie będą mogli się już doczekać kolejnych stron tego wydania, gdyż można się z nim zapoznać z naprawdę sporym zainteresowaniem odbiorców. Bez wątpienia ,,Facet taki jak ja" Marianny Kujawy jest jednym z tych wydań polskich twórców, na które można przeznaczyć swój wolny czas. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Novae Res.

2 komentarze: