Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 25 maja 2023

,,Tata 3D czyli rodzinny triathlon z przeszkodami" Maciej Stuhr

,,Tata 3D czyli rodzinny triathlon z przeszkodami" Macieja Stuhra to zajmująca lektura. 

Osobiście decyduję się na to, by od czasu do czasu, gdy dana publikacja zainteresuje mnie tematycznie, sięgnąć po pozycje napisane przez znane osoby. Na pewno warto mieć na uwadze książkę ,,Tata 3D czyli rodzinny triathlon z przeszkodami" Macieja Stuhra. Idealnym rozwiązaniem jest czerpać z doświadczenia innych osób. Z tego też względu postanowiłam obojętnie nie przechodzić właśnie obok tej publikacji.

Miło można spędzić czas z taką publikacją. Tak też postanowiła zrobić, gdyż zbiór felietonów napisanych przez tęgi autora jest naprawdę zajmujący. Książka skupia się na tematyce ojcostwa Tadka, do którego aktor zaczął pisać listy przed jego narodzinami. Następnie odbiorca ma okazję zapoznać się z częścią dotyczącą pełnoletniej Matyldy, jak również sprawdzić, w jaki sposób Maciej Stuhr poradził sobie w roli ojczyma 9-letniego Stasia.

Bez wątpienia ,,Tata 3D czyli rodzinny triathlon z przeszkodami" Macieja Stuhra to ważna lektura, w której autor w humorystycznym tonie pokazuje trzy oblicza swojego ojcostwa. Książka jest bardzo ładnie wydana, a dodatkowo można się z nią zapoznać naprawdę sprawnie. Idealnie sprawdzi się w roli prezentu dla swojego siebie lub też dla przyszłych lub obecnych rodziców dzieci, hak również miłośników tego aktora.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.


 

2 komentarze:

  1. Niewątpliwie jest to ciekawe wydanie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie wiedziałam, że aktor ma na koncie kolejną pozycję

    OdpowiedzUsuń