Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 22 maja 2023

,,Basiula" Marzena Orczyk-Wiczkowska

,,Basiula" Marzeny Orczyk-Wiczkowskiej jest naprawdę interesującym wydaniem. 

W ostatnim czasie miałam okazję zapoznać się także z książką ,,Basiula" Marzeny Orczyk-Wiczkowskiej. Nie zwróciłam na nią wcześniej uwagi. Poczułam się jednak zainteresowana jej fabułą i tym sposobem udało mi się z nią spędzić jeden z ostatnich wieczorów. Nie sposób nie zwrócić uwagi na, iż jej wyróżnikiem są także duże litery. Jest to idealna propozycja dla tych osób, które już słabiej widzą lub też nie chcą dodatkowo obciążać swojego wzroku, a mają chęć zapoznania się z ciekawą pozycją. Nie bez znaczenia jest także mix gatunkowy.

Literatura obyczajowa może mieć wiele odcieni. Taka właśnie jest też ,,Basiula" Marzeny Orczyk-Wiczkowskiej. Jest to książka obyczajowa w połączeniu z elementami historii oraz kryminału. Dzięki temu tym bardziej nie mogłam przejść obojętnie obok tego wydania. Akcja książki toczy się w latach 30. Autorce doskonale udało się oddać obraz ówczesnego uzdrowiska. Kluczowe jest integrowanie się z innymi kuracjuszami, a jednocześnie prowadzenie śledztwa i rozliczanie się z własną przeszłością. 

,,Basiula" Marzeny Orczyk-Wiczkowskiej to doskonałe wydanie polskiej pisarki, w którym fikcja łączy się z autentycznością. Nie żałuję, że postanowiłam skusić się na tę lekturę w ostatnim czasie. Wam również polecam sięgnąć po to zajmujące wydanie. ,,Basiula" Marzeny Orczyk-Wiczkowskiej na pewno was nie zawiedzie.


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Szara Godzina. 

 

3 komentarze:

  1. Lubię połączenie fikcji z autentycznością w książkach. Zapiszę sobie ten tytuł.

    OdpowiedzUsuń
  2. Chętnie skuszę się na tę lekturę.

    OdpowiedzUsuń
  3. Zainteresowałaś mnie tym tytułem. Na pewno będę szukać w bibliotece

    OdpowiedzUsuń