Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 23 maja 2023

,,Braciszek" Clara Dupont-Monod

,,Braciszek" Clary Dupont-Monod to naprawdę ważna lektura. 

Wychodzę z założenia, że zawsze warto zapoznawać się z twórczością autorów, którzy w swoje książki wplatają także fakty. Z tęgi też powodu w ostatnim czasie postanowiłam skusić się na wydanie ,,Braciszek" Clary Dupont-Monod. Nie jest to szczególnie obszerne wydanie. Jego atutem są jednak napisanie fabuły z kilku perspektyw, zwrócenie uwagi na to, co dzieje się w momencie, gdy w rodzinie pojawia się nowy członek z niepełnosprawnością oraz to, że jest inspirowana prawdziwymi wydarzeniami.

Pojawienie się w rodzinie nowego dziecka za każdym razem jest związane z określonymi emocjami. Sytuacja staje się jeszcze bardziej emocjonalna w momencie, gdy okazuje się, że jest on niewidomy. W jako sposób na tę informację zareagowali pozostali członkowie familii? ,,Braciszek" Clary Dupont-Monod jest wydaniem, które pokazuje właśnie tę reakcję z kilku perspektyw.

Bez wątpienia ,,Braciszek" Clary Dupont-Monod jest nietypową lekturą, dlatego, że jest ona inspirowana faktami. Niewątpliwie także warto mieć ją w czytelniczym planie dnia doświadczonego i dojrzałego odbiorcy, który będzie mógł wczuć się w nowe położenie i emocje członków tej rodziny.


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Znak.


 

5 komentarzy:

 1. Zapisałam sobie tytuł książki do przeczytania.

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię takie ksiażki. Z chęcią po nią sięgnę

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie się zapowiada. Bede miała na uwadze

  OdpowiedzUsuń
 4. To naprawdę ważna lektura.

  OdpowiedzUsuń
 5. Będę miała na uwadze, mam nadzieję, że znajdę w bibliotece

  OdpowiedzUsuń