Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 21 maja 2023

,,Her Soul for Revenge" Harley Laroux

     ,,Her Soul for Revenge. Przeklęte dusze" to kolejna książka z cyklu. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.


Uwielbiam zapoznawać się z danymi historiami od początku i tak też było tym razem. Choć wydawca deklaruje, że ,,Her Soul for Revenge" Harley Laroux to oddzielna historia, wolałam najpierw chwycić po pierwszy tytuł z tego cyklu. Poznajemy wtedy rodzinę, która od lat ma władze nad demonami i innymi nadprzyrodzonymi istotami. Jednym z więzionych przez nich demonów jest Leon. Musi on wykonywać wszystkie rozkazy, a jeśli nie czekają go tortury i inne represje. To właśnie jego historie i Raelynn poznajemy w Hadleigh dziewczyna wraca w rodzinne strony, gdzie Victoria i Jeremiah otaczają nad nią opiekuńcze skrzydła. Czy bezinteresownie?

,,Her Soul for Revenge" to historia Juniper Kynes, dziewczyny z patologicznej rodziny, która miała zostać.oddana w ofierze bogu. Dzięki pomocy udaje jej się uciec, a następnie latami ukrywać przed ludźmi w białych szatach i maskach jelenia. W czasie jednego spotkania poznaje Zane'a, demona, który mimo upływu lat podąża jej śladem. Kobieta postanawia zaprzedać swoją duszę, by dokonać zemsty na rodzinie Hadleighow. Czy pradawny bóg odzyska siły, zanim będzie za późno na ocalenie świata? To się miało dopiero okazać, a należy mieć na względzie także to, że nie zawsze wszystko mogło być zgodne z życzeniem bohaterów. 

Harley Laroux w ,,Her Soul for Revenge" stworzyła bardzo ciekawy alternatywny świat, gdzie demony mają magiczną siłę, a ich ciała uzdrawiają się niezwykle sprawnie. Małe miasteczko, w którym może zapanować chaos. Pierwsza i druga część cyklu niejako się zazębiają, uzupełniają, momentami powtarzają te same zdarzenia, ponieważ bohaterowie są podobni. Trzecia część będzie należeć do czarownicy, która także odegra niebagatelną rolę w całej sprawie. Bardzo przyjemnie spędziłam czas także z tą publikacją i cieszę się z tego, że na rynku są już dostępne dwie części tego cyklu. Polecam wszystkim, którzy szukają magicznych i miłosnych uniesienia. Nie będziecie zawiedzeni.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję TaniaKsiazka.pl

3 komentarze:

 1. Na pewno jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 2. Rzadko sięgam po tego rodzaju książki, ale w wakacje, czemu nie.🙂

  Pozdrawiam serdecznie i zapraszam w moje skromne blogowe progi.❤️

  OdpowiedzUsuń
 3. Brzmi intrygująco. Lubię sięgać po takie książki

  OdpowiedzUsuń