Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 23 maja 2023

,,Zasłużyłeś" Mariusz Matan

 ,,Zasłużyłeś" Mariusza Matana to interesujący kryminał.


Bardzo często daję szansę debiutantom, gdyż uważam, że każdy od czegoś zaczynał. W przypadku tego wydania szczególnie zainteresowało mnie miejsce akcji, jakim są Wrocław i Białystok. Dzięki temu, że darzę pierwsze miasto wielką miłością, nie mogłam przejść obojętnie także obok tego wydania. ,,Zasłużyłeś" Mariusza Matana nie jest bardzo obszerną objętościowo lekturą, nie ma także aż tak bardzo skomplikowanej intrygi kryminalnej. Jestem jednak zdania, że warto dać jej szansę, jeśli akurat kiedyś ten tytuł wpadnie w Wasze ręce.

W tym wydaniu podejrzane zaczęło być to, że w miejscach, w których pojawiał się główny bohater, zaczęło dochodzić do zniknięć studentek. Tak wyglądało to właśnie we Wrocławiu i w Białymstoku. Czy Kownacki rzeczywiście miał z tym coś wspólnego? Komu zależało na zniknięciu i zabiciu studentek? Marcelowi Kownackiemu zależało na rozwinięciu osiągnięć świata nauki. Czy naprawdę tak było? 

Niewątpliwie dzięki ciekawej treści całość czyta się naprawdę sprawnie. W ogóle jest to taka szybka lektura, z którą można się zapoznać w wolny wieczór, czy jeden z poranków, kiedy reszta domowników jeszcze śpi. Zakończenie tej książki i ujawnienie sprawcy było dla mnie nieco zaskoczeniem, więc na pewno jest to na plus dla tego tytułu. Mariusz Matan stworzyła historię, która przypadnie do gustu miłośnikom lekkich historii kryminalnych.


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Novae Res.


3 komentarze: