Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 14 maja 2023

,,Kukułcza piwnica" Marta Wała

,,Kukułcza piwnica", którą napisała Marta Wała to ważne wydanie.
 

Stosunkowo dawno nie miałam okazji zapoznać się z żadną komedią kryminalną. Na polskim rynku mamy przodujących twórców w tym gatunku. Przez cały czas także nowe osoby postanawiają spróbować swoich sił w tej dziedzinie. Do grona takich wydań z całą pewnością zalicza się ,,Kukułcza piwnica", którą napisała Marta Wała. Już od początku wciągnęłam się w tę lekturę i was również zachęcam do zapoznania się z tą propozycją. 

Znalezienie w swoim bagażniku zwłok z całą pewnością nie jest codziennością żadnego człowieka. W takiej sytuacji znalazła się jednak główna bohaterka wydania ,,Kukułcza piwnica", które napisała Marta Wała. Kobieta wraz ze swoimi przyjaciółmi stworzyła grupę detektywów-amatorów, których zadaniem było dowiedzenie się prawdy i pomyślne zakończenie sprawy, która rozpoczęła się w tak nietypowy sposób. Czy możliwe było to, by ich działania odniosły zamierzony efekt?

,,Kukułcza piwnica", którą napisała Marta Wała, zalicza się do grona udanych komedii kryminalnych. Świetnie bawiłam się z tym wydaniem, gdyż autorka zadbala o to, by czytelnik nie mógł narzekać na nudę. Miłośników tego gatunku z pewnością ucieszy informacja o tym, iż w ostatnim czasie na polskim rynku pojawiła się tak ciekawa propozycja skierowana właśnie do nich oraz do osób, które szukają lektury, przy której można się pośmiać.

Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem Novae Res.

 

2 komentarze: