Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 5 maja 2023

,,Is this love" Wojciech Zieliński

,,Is this love" Wojciecha Zielińskiego to idealna lektura na wolny czas.

Zapoznawanie się z historiami, które są różnorodne gatunkowo, za każdym razem dostarcza sporo emocji. Nie przepadam za fabularną nudą, więc z tego powodu co jakiś czas kuszę się na nowe tytuły, które pojawiają się na polskim rynku. ,,Is this love" Wojciecha Zielińskiego to szybka lektura, na którą można się skusić w wolnej chwili. Nie jest ona zbyt obszerna, więc może sprawdzić się w roli wieczornego relaksu.

W przypadku lektury ,,Is this love" Wojciecha Zielińskiego głównym bohaterem został Jarek. Był to mężczyzna, który wiódł przeciętnego życie. Można by podejrzewać, że jego egzystencja już nie ulegnie zmianie. Prowadzone przez niego życie zaczęło zmieniać się na lepsze jednak w momencie, w którym poznał Henię. Czy ten stan rzeczy miał utrzymać się przez dłuższy czas?

,,Is this love" Wojciecha Zielińskiego to szybka lektura pokazująca, w jaki sposób może wyglądać życie przeciętnego mężczyzny. Nie jest to lektura w pełni zachwycająca, jednak może sprawdzić się w roli niewymagającego przerywnika między bardziej wymagającymi lekturami. Już wcześniej miałam okazję zapoznać się z innym wydaniem autora, więc z tego powodu postanowiłam skusić się na tę powieść, gdy tylko zauważyłam ją w zapowiedziach. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Novae Res.

4 komentarze: