Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 5 maja 2023

,,Szczeliny czasu" Małgorzata Pośpiech

,,Szczeliny czasu" to ciekawy egzemplarz Małgorzaty Pośpiech.

Dobrze jest poznawać historię nie tylko dzięki topornie podanym faktom, ale także w związku z zapoznawaniem się z wydaniami fabularnymi. Osobiście jestem zwolenniczką obu form w momencie, gdy zostały one przedstawione zgodnie ze stanem faktycznym. Dodatkowo zachęciło mnie to, że fabuła z okresu wojennego miała rozgrywać się w województwie wielkopolskim. Z tego też względu postanowiłam zapoznać się z powieścią ,,Szczeliny czasu" Małgorzaty Pośpiech.

Bez wątpienia na uwagę zasługuje również to, że w tym przypadku fabuła toczy się na dwóch liniach czasowych. Odbiorca ma szansę zapoznać się z opowieścią na temat tego, jak wyglądała walka z okupantem. Zaangażowani w nią byli nie tylko dorośli, ale także młodzież i dzieci. Tortury, aresztowania były dla nich codziennością. Jednocześnie przenosimy się lata później, kiedy to Nora, która wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych, mierzyła się ze swoją przeszłością. Czy to się miało skończyć?

,,Szczeliny czasu" Małgorzaty Pośpiech to krótka powieść, w której autorka oddała realia tamtych czasów. Z pewnością jest to lektura przeznaczona do doświadczonego czytelnika, który będzie miał świadomość tego, co czyta i umiał na to odpowiednio zareagować. Wychodzę z założenia, że zawsze dobrze jest poświęcać swój wolny czas na spędzanie czasu z książkami, które opowiadają o tragicznej historii Polski.


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Novae Res.

4 komentarze:

  1. Zdecydowanie trzeba i warto czytać tego rodzaju książki. Zapisałam sobie tytuł.
    Pozdrawiam serdecznie i zapraszam w moje skromne blogowe progi.

    OdpowiedzUsuń
  2. Zapowiada się naprawdę interesująco.

    OdpowiedzUsuń