Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 7 maja 2023

,,Korona" Wioletta Wilk-Turska

 ,,Korona" Wioletty Wilk-Turskiej skupia się na monarchii brytyjskiej.

Myślę, że zawsze miło można spędzić czas z lekturą, która opowiada o osobach, czy danym temacie, który jest poruszany w konkretnym kraju. Z tego też względu postanowiłam mieć na uwadze książkę ,,Korona" Wioletty Wilk-Turskiej. Nie zaczęłam zapoznawać się z nią od razu po dostarczeniu przesyłki. Doszłam do wniosku, że lepiej będzie znaleźć odpowiedni moment na jej przeczytanie i tak też uczyniłam w ostatnim czasie. 

Wioletta Wilk-Turska jest specjalistką od spraw monarchii brytyjskiej. Z tego też względu tym bardziej warto mieć na uwadze zapoznanie się właśnie z tym wydaniem, którego treść wzbogacona jest również fotografiami. Nie sposób nie zgodzić się z tym, że królowa Elżbieta II stała się ikoną i trudno będzie jej dorównać. Czy jest to jednak niemożliwe? Autorka skupia się m.in. na ceremoniale, przeszłości, dzieciństwie i panowaniu Elżbiety II, a także na jej następcy.

,,Korona" Wioletty Wilk-Turskiej to zajmujące wydanie dla odbiorców w różnym wieku. Bez względu na doświadczenie życiowe można zapoznać się z tą lekturą na temat monarchii brytyjskiej. Bez wątpienia dzięki niej można poszerzyć swoją wiedzę związaną z tym zagadnieniem, a także zapoznać się z ciekawostkami z tej dziedziny.


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Luna.

3 komentarze:

 1. Bardzo interesujący mnie temat, więc chętnie przeczytam tę książkę.
  Pozdrawiam serdecznie i zapraszam w moje skromne blogowe progi.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tematyka tej pozycji zawsze na czasie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Będę polecać ją dalej.

  OdpowiedzUsuń