Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 6 maja 2023

,,Minaris" Maria Garbień

 ,,Minaris" Marii Garbień to pierwszy tom serii polskiej pisarki. 


Różnorodność gatunków na polskim rynku jest tak duża, że nie ma żadnego problemu z sięgnięciem po takie tytuły, które pod względem poruszanej treści okazują się najciekawsze dla danego odbiorcy. Osobiście podoba mi się zmienność tematyk, więc postanowiłam skusić się na ,,Minaris" Marii Garbień. Jest to powieść, która stanowi pierwszy tom serii tej polskiej pisarki. Mam nadzieję, że na kolejne części nie trzeba będzie zbyt długo czekać. 

Fantastyka młodzieżowa przeznaczona jest przede wszystkim do młodszej grupy odbiorców. Myślę jednak, że osoby dorosłe także z powodzeniem mogą sięgać po tego typu wydania. W tym głównym bohaterem został Adrian, którego rodzice zmarli już kilka lat temu. Chłopak przeniósł się do magicznego świata, gdzie miał być pomocą dla magicznych gatunków. Jego pojawienie się poza światem realnym było związane również z historią jego rodziny.

Ogólnie takim wydaniom nie mówię nie. Świetne jest to, że już na samym początku czytelnik ma świadomość tego, że zapoznaje się z pierwszym tomem serii. Oprócz tego w ,,Minaris" Marii Garbień zamieszczone są także mapy światów. Lektura jest wciągająca mniej więcej już od samego początku. Myślę, że całkiem przyjemnie można spędzić swój wolny czas z taką publikacją. Ja czekam na jej kontynuację. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Novae Res. 


3 komentarze:

 1. Coś dla mojej siostrzenicy. Pokażę jej Twoją recenzję.

  Pozdrawiam serdecznie i zapraszam w moje skromne blogowe progi.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chętnie zerknę, gdy wydzie kolejny tom

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapowiada się naprawdę interesująco.

  OdpowiedzUsuń