Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 30 maja 2023

,,Kupa faktów o kupie, czyli czego lepiej nie wąchać" Edward Kay

,,Kupa faktów o kupie, czyli czego lepiej nie wąchać" Edwarda Kay'a to naprawdę świetna propozycja. 
,,Kupa faktów o kupie, czyli czego lepiej nie wąchać" Edwarda Kay'a jest jedną z publikacji, która bez wątpienia porusza tematykę, która nadal jest zagadnieniem tabu. Już od samego początku można dowiadywać się więcej o odchodach. Co ważne, całość jest napisana w bardzo lekkim i humorystycznym stylu. Tę lekturę dopełniają ilustracje, które są naprawdę różnorodne i świetnie przygotowane. Bez wątpienia ,,Kupa faktów o kupie, czyli czego lepiej nie wąchać" jest interesującym wydaniem nie tylko dla dzieci.

Dzięki niej sporo można dowiedzieć się także o zwierzęcych odchodach. Dla mnie interesujące było to, że króliki od razu jedzą dopiero co wydalone odchody, gdyż za pierwszym razem nie udało im się wszystkiego dobrze spożytkować z tego jedzenia, które otrzymały. Niedźwiedzie z kolei stosują odpowiednie zabezpieczenia, by w czasie snu zimowego w gawrach na pewno nie musiały oddawać się tej czynności.

Bez wątpienia ,,Kupa faktów o kupie, czyli czego lepiej nie wąchać" Edwarda Kay'a zawiera mnóstwo ciekawostek nie tylko ze świata zwierząt i przyrody, ale także też ludzi. To prawdziwa wyprawa przez wieki, z której udaje się wrócić jeszcze bogatszym w zdobytą wiedzę na ten temat.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Muza.

 

3 komentarze:

  1. Dobrze, że do tematu podchodzi się z humorem.

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetnie, że zawiera dużo ciekawostek.

    OdpowiedzUsuń
  3. Dla dzieciaków ten tytuł na pewno będzie ciekawy

    OdpowiedzUsuń