Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 31 maja 2023

,,Heart of the Devil" Wiktoria Wolf

 ,,Heart of the Devil" Wiktorii Wolf to naprawdę świetna propozycja. 

Jeśli chodzi o możliwość zapoznawania się z poszczególnymi wydaniami, bardzo podoba mi się ich różnorodność. Z tego też względu raz za razem nie zapoznaję się z jednym gatunkiem. W ostatnim czasie postanowiłam skusić się na wydanie ,,Heart of the Devil" Wiktorii Wolf, które jest naprawdę interesujące pod względem stworzonej przez autorkę treści. Już teraz mogę zdradzić, że miło spędziłam czas z tą lekturą.

W tej lekturze bohaterami są nastolatkowie. Ze względu na poświęcanie się rodziców pracy, w sporej liczbie przypadków są oni pozostawieni sami sobie. Z tego też względu główna bohaterka tego wydania była bardzo naiwna, a jeśli do tego doda się porachunki gangsterskie i próbę gwałtu można mieć pewność związaną z tym, że emocje, nie te związane ze scenami seksu, będą sięgały zenitu.

W przypadku większości książek, w których porachunki odgrywają ważną rolę, fabuła tworzona jest mniej więcej w podobny sposób. O wiele ważniejsze jest zwrócenie na styl danego twórcy. Powieść debiutującej pisarka została napisana w taki sposób, że z ciekawością chciałam zapoznawać się z jej kolejnymi stronami, co jest niewątpliwym atutem publikacji ,,Heart of the Devil" Wiktorii Wolf.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Novae Res.


2 komentarze: