Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 29 maja 2023

,,Uwięzieni w grze" Dustin Brady

,,Uwięzieni w grze" Dustina Brady'ego to początek młodzieżowej serii.

Miło można spędzić czas z lekturami dla dzieci i młodzieży. Pozwalają one spojrzeć na dany problem z innej perspektywy. Jeśli do tego doda się naprawdę sporą dawkę rzetelnego podejścia do tematu, to może wyjść z tego tylko połączenie idealne. Takim niewątpliwie jest książka ,,Uwięzieni w grze" Dustina Brady'ego. Jest to początek nowej serii tego zagranicznego pisarza, który zapowiada się naprawdę interesująco. 

Głównym bohaterem tego wydania jest Jasse. Był to uczeń, który nie przepadała wirtualnym światem oraz grami. Był zupełnym przeciwieństwem swojego dobrego kolegi, który lubił także testować nowości. Gdy Jasse udał się do niego do domu, na komputerze nacisnął przycisk. To właśnie z tego powodu przeniósł się do gry. Czy było z niego wyjście?

Jest to wydanie napisane w przystępnym stylu i tak też należy je traktować. Całość opiera się na dość sporej ilości tekstu, ale ważną rolę odgrywają też ołówkowe ilustracje, które są świetnym przerywnikiem i idealnie komponują się z resztą opowieści. Jest to pierwszy tom serii, dobrze sięgnąć po niego już, teraz gdy jeszcze nie ma jeszcze wydanego drugiego tomu serii. Na pewno jest się w czym zaczytać w wolnym czasie. Na końcu są także dwie propozycje gier do wykorzystania z kostką.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Muza.

 

3 komentarze:

  1. Za jakiś czas będę miała komu kupować takie tytuły.

    OdpowiedzUsuń
  2. To bardzo ciekawa lektura.

    OdpowiedzUsuń
  3. Ta książka na pewno spodoba się młodym czytelnikom

    OdpowiedzUsuń