Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 1 maja 2023

,,Nić przeznaczenia" Anna Sakowicz

 ,,Nić przeznaczenia" Anny Sakowicz to zwieńczenie dylogii. Anna Sakowicz powraca z drugim i ostatnim tomem Muślinowej sagi. Tym razem losy rodziny rozgrywają się w latach 1939-1950. Rodzinę Wilamowskich czeka wiele szczęśliwych i tragicznych chwil. Trwa wojna. Także rodzinny Lidzbark znajduje się pod niemiecką okupacją. Każde przeciwstawienie się władzy jest karane, o czym może przekonać się między innymi Heniek. Nie mogłam oderwać się od lektury tego tomu, tym bardziej że autorka prowadziła akcję w bardzo zajmujący sposób. 

Wawrzyniec przebywa w domu matki. Z powodu problemów zdrowotnych nie ma szans, by dostać się domu. Tam z resztą też nie jest bezpiecznie. Rozalia trwa, by dzieci rozpierzchnięte po świecie miały przystań, do której będą mogły wrócić. Czy tak się stanie? Czas pokaże. W tej części pojawia się epizodyczne nawiązanie do Hirsza, którego poznaliśmy w sadze jaśminowej. Dzięki temu tym chętniej postanowiłam zapoznać się z tą lekturą, a to dodatkowe nawiązanie jest niebanalnym atutem.

,,Nić przeznaczenia" Anny Sakowicz niestety zamyka się w dwóch tomach. Czuję pewien niedosyt w związku z zakończeniem. Jednocześnie jestem jednak bardzo zadowolona z tego, że miałam okazję zapoznać się z tą dylogią. Autorka po raz kolejny stworzyła tak świetny cykl, że jego lektura była dla mnie bardzo satysfakcjonująca. Z przyjemnością będę wypatrywać kolejnych wydań polskiej pisarki.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Luna.
3 komentarze: