Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 6 maja 2023

,,Wyznaczanie granic. Jak je stawiać, żeby czuć się wolnym" Melissa Urban

,,Wyznaczanie granic. Jak je stawiać, żeby czuć się wolnym" Melissy Urban to naprawdę wartościowa lektura.


Bez wątpienia idealnym sposobem na spędzenie wolnego czasu jest zapoznanie się z wydaniem ,,Wyznaczanie granic. Jak je stawiać, żeby czuć się wolnym" Melissy Urban. W tej lekturze autorka skupia się na wprowadzeniu do tego, jak to się stało, że została ,,dziewczyną od granic". Następnie odbiorca ma szansę dowiedzieć się tego, w jaki sposób należy korzystać z tej książki i po tym wprowadzeniu przychodzi czas na praktykę. 

Można dowiedzieć się tego, w jaki sposób radzić sobie, chociażby z równowagą między pracą a życiem osobistym. Nie brakuje także zagadnień związanych z granicami w związkach partnerskich i nie tylko. Jest także zwrócenie uwagi na to, jak trudno rozmawia się o sprawach finansowych. ,,Wyznaczanie granic. Jak je stawiać, żeby czuć się wolnym" Melissy Urban pokazuje, że granice przez cały czas nie muszą być na jednym poziomie. 

Kluczowe jest zwrócenie uwagi na to, by były one przede wszystkim dopasowane do danego człowieka. Dzięki ich przesuwaniu można mieć pewność związaną z tym, że życie danej osoby z pewnością stanie się szczęśliwsze i mniejszym stopniu pełne goryczy. Warto mieć na względzie właśnie takie lektury, gdyż zapoznawanie się z nimi pozwala spojrzeć na swoje życie z innej perspektywy i zwrócić uwagę na to, co można w nim zmienić.

Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem Luna.

4 komentarze:

  1. Bardzo ważny temat, więc warto sięgnąć po ten tytuł.

    OdpowiedzUsuń
  2. Moim zdaniem warto zerknąć na treść tej książki, by coś dla siebie w niej znaleźć.

    OdpowiedzUsuń
  3. Coś dla mnie. Dzięki.

    OdpowiedzUsuń