Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 25 maja 2023

,,Modliszka" Agata Gwóźdź

,,Modliszka" Agaty Gwóźdź to naprawdę świetna propozycja. 

Dzięki bardzo dużej różnorodności gatunkowej na polskim rynku z powodzeniem można zapoznawać się z kolejnymi interesującymi wydaniami. Lubię sięgać po nie naprzemiennie ze względu na wymianę tematyk. Dzięki temu za każdym razem mam gwarancję tego, że nie znudzę się kolejną podobną lekturą. ,,Modliszka" Agaty Gwóźdź była w moich czytelniczych planach już od dłuższego czasu gdy widziałam ją w zapowiedziach, jednak przez cały czas miałam inne czytelnicze plany. W końcu postanowiłam to zmienić.

Paulina specjalizowała się w tym, że potrafiła uwieść mężczyzn, gdyż mieli oni pewność odnośnie do tego, że kobiety są słabą płcią. Z tego też względu bohaterka postanowiła pokazywać im, że wcale tak nie jest. Sytuacja mogła zmienić się w chwili, gdy Wiktor w celu zaradzenia swoich problemów finansowych na spotkanie miał zabrać ze sobą Paulinę. Dlaczego to właśnie ona miała mu towarzyszyć?

,,Modliszka" Agata Gwóźdź to bardzo ciekawa lektura, na którą warto zwrócić uwagę w wolnym czasie. Pod względem poruszanej treści i fabularnej jest to całkiem niebanalna powieść, co bez wątpienia wpływ na to, iż z całością można zapoznać się sprawnie. Jestem bardzo rada z faktu, że udało mi się przeczytać ,,Modliszkę" Agaty Gwóźdź, gdyż z każdą kolejną stroną utwierdzałam się w przekonaniu, że to będzie dobrze spędzony czas. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Novae Res.


3 komentarze: