Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 26 maja 2023

,,Życie pisane Hanzi" Agnieszka Sokólska-Górzny

,,Życie pisane Hanzi" Agnieszki Sokólskiej-Górzny to naprawdę świetna propozycja. 

Z racji tego, że pandemii znacznie utrudniła mi podróżowanie nie tylko po kraju, ale również za granicę postanowiłam nie narażać zdrowia podczas planowania takich wycieczek. Z tego też powodu możliwość odwiedzenia zagranicznych miast na żywo znacznie przesunęła się w czasie. Nie ma jednak żadnych przeciwwskazań odnośnie do tego, by w podróż móc wybrać się na kartach kolejnych powieści. Tak też postanowiłam zrobić i mój wzrok padł na wydanie ,,Życie pisane Hanzi" Agnieszki Sokólskiej-Górzny.

Jestem przekonana, że zawsze warto poszerzać swoje podróżnicze horyzonty. Nie trzeba jednak wybierać się w żadną prawdziwą podróż, by móc dowiedzieć się więcej o danym kraju. Niewątpliwie bardzo dobrą propozycją skierowaną do odbiorców jest ,,Życie pisane Hanzi" Agnieszki Sokólskiej-Górzny. Jest to historia, która skupia się na podróży do Chin i pisaniu pracy doktorskiej o traktowaniu obu płci. Na pewno autorce nie można odmówić pomysłu na niesztampową lekturę, który został przedstawiony w bardzo ciekawy sposób.

Zapoznawanie się z literaturą podróżniczą jest genialną okazją do tego, by móc dowiedzieć się więcej o kraju, który znajduje się w kręgu zainteresowań konkretnej osoby lub też takim, do którego chce się wybrać w ciągu najbliższych lat. W ,,Życie pisane Hanzi" Agnieszki Sokólskiej-Górzny autorka skupia się na Chinach. Lektura porusza wiele interesujących wątków, a dodatkowo jest dosyć obszerna.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Novae Res.


 

2 komentarze:

  1. Na pewno jest się czym zainteresować.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie słyszałam o tej pozycji, ale chętnie nadrobię braki

    OdpowiedzUsuń